logo

استقلال راحت جام حذفی را از دست داد

منبع
تسنيم
بروزرسانی
استقلال راحت جام حذفی را از دست داد

تسنیم/ هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد، آبی‌پوشان راحت‌تر از چیزی که تصور می‌شد، جام حذفی را از دست داده‌اند.
یدالله اکبری درباره کنار رفتن استقلال از جام حذفی گفت: استقلال در بازی با نساجی تا حدودی بدشانس بود و در جریان مسابقه هم موقعیت‌های خوبی را از دست داد. این بهترین فرصت بود تا استقلال قهرمان جام حذفی شود و با قهرمانی در لیگ برتر در این فصل به دو جام دست پیدا کند. فکر می‌کنم استقلال راحت‌تر از حد تصور جام حذفی را از دست داد.
هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه برخی معتقدند تیمِ مجیدی زیبا بازی نمی‌کند، تصریح کرد: استقلال مدت‌هاست که در لیگ برتر قهرمان نشده و در حال حاضر قهرمانی برای هواداران مهمتر از بازی زیباست. در فوتبال نتیجه گرفتن از هر چیزی مهمتر است و وقتی تیمی قهرمان می‌شود دیگر هیچ صحبتی در این مورد نمی‌شود که آن تیم چگونه قهرمان شد.
وی در مورد شانس قهرمانی استقلال در لیگ برتر، اظهار داشت: بازی با سپاهان مهم است و عقیده من این است که اگر استقلال به سپاهان نبازد، قهرمانی‌اش قطعی است. استقلال اختلاف خوبی با پرسپولیس دارد و اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد، قهرمان خواهد شد. استقلال امسال از لحاظ آماری بهترین عملکرد را داشت و این نشان می‌دهد که کادر فنی و بازیکنان وظیفه‌شان را به بهترین شکل انجام داده‌اند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره