logo

درخشش رونالدو برای فراموشی هفته دشوار

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد در همان دقایق ابتدایی دروازه نوریچ را باز کرد.
هفته گذشته اتفاقات عجیبی برای کریستیانو رونالدو رخ داده و او روزهای پرحاشیه ای را سپری کرد. بعد از شکست منچستریونایتد در استادیوم گودیسون پارک برابر اورتون بود که کریستیانو رونالدو هنگام خروج از زمین گوشی موبایل یک نوجوان 14 ساله و مبتلا به اوتیسم را شکست تا به شدت از سوی هواداران فوتبال مورد انتقاد قرار گیرد. حتی عذرخواهی این ستاره پرافتخار در اینستاگرام نیز افاقه نکرد و در نهایت خانواده این پسر 14 ساله همچنان دلخور ماندند. اما کریستیانو رونالدو امروز و در همان دقایق ابتدایی موفق به باز کردن دروازه نوریچ شد.
در دقیقه هفتم این دیدار بود که پرس شدید آنتونی الانگا و توپ ربایی او از گیبسون در سمت راست زمین باعث شد این ستاره جوان با ارسال عرضی خود کریستیانو رونالدو را در مقابل دروازه خالی و در وسط محوطه جریمه پا به توپ کند و این ستاره 37 ساله و پرتغالی نیز به راحتی دروازه نوریچ را باز کرد. 
جالب اینجاست کریستیانو رونالدو 17 سال و 81 روز از آنتونی الانگا بزرگتر است و این بیشترین اختلاف سنی بین گلزن منچستریونایتد و پاسور این گل در تاریخ لیگ برتر به شمار می آید. برتری در مسابقه امروز معدود شانس های شیاطین سرخ برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در پایان این فصل را حفظ خواهد کرد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره