logo

واکنش گواردیولا به اشتباه وحشتناک گلر آمریکایی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
واکنش گواردیولا به اشتباه وحشتناک گلر آمریکایی

ورزش 3/ پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، به اشتباه دروازه‌بان تیمش روی گل دوم لیورپول واکنش نشان داد.
دو تیم منچسترسیتی و لیورپول امروز در دیدار نیمه نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که بازی جذاب دو تیم نهایتاً نتیجه 3-2 به سود قرمزها خاتمه یافت تا شاگردان پپ گواردیولا حذف تلخی را تجربه کرده باشند.
پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، در پایان بازی در پاسخ به این سوال که آیا ترکیب لیورپول نسبت به تیمش بهتر بود یا خیر گفت: "در حال حاضر بله.  کوین نمی توانست بازی کند، کایل واکر هم همینطور. همچنین گوندوگان از ناحیه زانو احساس درد داشت. وقتی همه آماده باشند شرایط خوب است اما ما از بازی با اتلتیکو برگشتیم. اول با لیورپول بازی داشتیم بعد اتلتیکو و دوباره لیورپول. در نیمه اول ما خیلی منفعل عمل کردیم اما در نیمه دوم شتاب بیشتری داشتیم.
ریاض و رودری آماده بودند، بقیه مشکل داشتند. فرناندینیو فوق العاده بازی می کرد، برناردو نیز همینطور، فکر می کنم گابریل هم خوب بازی می‌کرد‌. البته اگر گل سوم را زده بودیم، مطمئنم در وقت های اضافه تعویض‌های دیگری انجام می‌دادیم، اما گزینه‌های زیادی نداشتیم."
گواردیولا در واکنش به اشتباه وحشتناک دروازه بان آمریکایی منچسترسیتی یعنی زک استفن نیز گفت: "این اتفاقات رخ می‌دهد. ما به خاطر سبک بازی خود به این نوع فوتبال احتیاج داریم(بازی با دروازه‌بان). چنین اتفاقی در بازی قبلی با لیورپول برای ادرسون نیز می توانست رخ دهد. این تصادفی بود و به هر حال اتفاق می افتد. من مطمئنم که زک نمی خواست اینگونه شود."
گواردیولا در مورد آسیب دیدگی کوین دی بروین و اینکه از او در بازی امروز استفاده نکرد نیز گفت: "من نمی‌خواستم روی کوین ریسک کنم و او را برای بازی‌های بعدی از دست بدهم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید