logo

واکنش کلوپ به پیروزی مقابل منچسترسیتی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
واکنش کلوپ به پیروزی مقابل منچسترسیتی

ورزش 3/ یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول اعتراف کرد از خوشحالی روی ابرها سیر می‌کند.
لیورپول با ارائه نمایشی درخشان در نیمه اول سه بار دروازه منچسترسیتی را باز کرده و در نهایت علیرغم دریافت دو گل، موفق شد 2-3 از سد سیتی گذشته و راهی دیدار فینال جام حذفی انگلیس شود. یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی مرسی سایدی ها در پایان این دیدار به تمجید از کیفیت حریف پرداخته و سیتی را قوی ترین تیم فوتبال جهان توصیف کرد.
یورگن کلوپ گفت: "ما بهترین تیم فوتبال جهان را شکست دادیم و من روی ابرها هستم. من واقعا به این تیم افتخار می کنم. نیمه اول یکی از بهترین نمایش هایی بود که تا به حال لیورپول ارائه داده است. من نمی توانم در مورد چهارگانه صحبت کنم و ما بازی های زیادی در پیش داریم. همه چیز دشوار است اما چه کسی امشب به این مسائل اهمیت می دهد؟ 
ما روی ابرها هستیم. سیتی می‌دانست که بازی کردن مقابل ما می‌تواند سخت باشد و همیشه تقابل های بین ما و آنها نزدیک بوده است. می‌خواستیم به فینال برویم و در نهایت این اتفاق رخ داد. ما شانس هایی برای گلزنی روی ضد حملات خود داشتیم که از آنها استفاده نکردیم، اما به کیفیت سیتی بسیار احترام می گذاریم. پیروزی مقابل آنها بسیار دشوار است، اما من خوش شانسم که چنین بازیکنان در رختکن تیمم دارم.
سیتی موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت و کیفیت این تیم فوق العاده و دیوانه کننده است. البته ما نیز فرصت هایی داشتیم. ما نیاز به به گل بعدی داشتیم تا کار حریف را تمام کنیم، اما این اتفاق رخ نداد. سیتی هر روشی را برای گلزنی امتحان کرد و من به این تیم احترام زیادی می گذارم. جریان مسابقه بازی در نیمه دوم باز بود. در نهایت زیرا ما تیم ضعیف سیتی را شکست ندادیم، آنها واقعا و واقعا قوی بودند که همین پیروزی ما خاص تر می کند."
سه روز دیگر با یونایتد بازی می کنیم و آنها به شدت در حال مبارزه برای لیگ قهرمانان هستند، پس این دیدار برای ما فوق العاده سخت خواهد بود. باید ریکاوری مناسب و تغذیه سالم داشته باشیم و سپس دوباره به پیش برویم. این بهترین موقعیتی است که تا به حال در آن قرار داشته ام و علیرغم تمام تلاش و سختی کار، سعی می کنیم از این شرایط نیز لذت ببریم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره