logo

حرکت جالب رونالدو پس از هت‌تریک

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
حرکت جالب رونالدو پس از هت‌تریک

ورزش 3/ فوق‌‌ستاره پرتغالی دنیای فوتبال پس از هت‌تریک در برابر نوریچ، توپ بازی را با خودش نبرد!
کریستیانو رونالدو، مهاجم بی‌نظیر دنیای فوتبال، یک‌بار دیگر عدد ۳۷ ثبت شده در برابر سنش را به سخره گرفت.
سی‌آر‌‌سون که در هفته‌های اخیر انتقادات فراوانی را پشت‌سر گذاشته بود و شایعاتی در خصوص عدم تمایل سرمربی بعدی شیاطین سرخ نسبت به حضور او در رختکن یونایتد به گوش می‌رسید، یک‌بار دیگر در مواقع حساس، منتقدانش را به سکوت واداشت.
رونالدو در حالی‌که چندین ماه از گلزنی روی ضربات ایستگاهی‌اش گذشته بود، در شرایطی که دو گل اولش توسط نوریچی‌ها جبران شده بود، با یک ضربه فوق‌العاده از پشت محوطه جریمه، ضمن ثبت شصتمین هت‌تریک دوران بازی‌اش، منچستریونایتد را به کسب سهمیه چمپیونزلیگ برای فصل آینده امیدوار ساخت.

اما نکته جالب بعد از پایان بازی، واکنش رونالدو در قبال توپ بازی بود. طبق عادت مرسوم در دنیای فوتبال، بازیکنانی که بیش از دو گل در یک مسابقه به ثمر می‌رسانند، توپ مسابقه را با خود به خانه می‌برند. اما رونالدو در اقدامی جالب ترجیح داد توپ بازی را به هم‌تیمی جوانش هدیه دهد.

الخاندرو گارناشو، مهاجم تنها ۱۷ ساله آرژانتینی منچستر است که امروز برای اولین در لیست تیم بزرگسالان برای یک بازی رسمی قرار گرفته بود. بازیکن جوان یونایتد که بیست سال با کریستیانو اختلاف سنی دارد، درست در سنی قرار دارد که رونالدو به منچستر پیوسته بود و گرفتن این هدیه از سوی کریس برای او، می‌تواند بسیار الهام‌بخش باشد.
الخاندرو گارناشو که به مانند رونالدو علاقه خاصی به شماره هفت دارد و پس از حرکت رونالدو خوشحال به‌نظر می‌رسید، بعد از بازی با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرامش، از کریستیانو به‌عنوان بزرگ‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال نام برد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید