logo

واکنش رونالدو به رکورد 60 هت‌تریک

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
واکنش رونالدو به رکورد 60 هت‌تریک

ورزش 3/ کریستیانو رونالدو، در صفحه اینستاگرام خود به پیروزی منچستریونایتد برابر نوریچ و رسیدن به رکورد 60 هت‌تریک در دوران فوتبال خود واکنش نشان داد.
چند نتیجه ضعیف منچستریونایتد طی هفته‌های اخیر باعث شده بود که این تیم از کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فاصله بگیرد. با این حال باخت امروز تاتنهام باعث شد که شیاطین سرخ امیدوار شوند. از طرف دیگر شکست آرسنال مقابل ساوتهمپتون در بازی همزمان نیز این امیدواری را افزایش داد.
منچستر یونایتد در بازی امروز شروع فوق العاده ای داشت و موفق شد در نیمه اول دو بار توسط کریستیانو رونالدو به گل دست پیدا کند. با این حال نوریچ در اواخر نیمه اول و اوایل نیمه دوم موفق به گلزنی شد تا شاگردان رالف رانگنیک پیروزی را از دست رفته ببینند.
با این وجود کریستیانو رونالدو باز هم در نقش ناجی منچستریونایتد ظاهر شد و گل سوم این تیم را وارد دروازه حریف قعر جدولی کرد تا شیاطین سرخ به سه امتیاز بسیار ارزشمند و مهم دست پیدا کنند. رونالدو همچنین با سه گلی که در بازی امروز به ثمر رساند شصتمین هت‌تریک دوران فوتبال خود را ثبت کرد.
رونالدو بعد از بازی در صفحه اینستاگرام خود به این پیروزی و هت‌تریک خود برابر نوریچ واکنش نشان داد و نوشت: "از این برد و بازگشت ما به مسیر لیگ برتر بسیار خوشحالم. همانطور که قبلاً گفتم، دستاوردهای فردی فقط زمانی ارزش دارد که به ما کمک کند به اهداف خود به عنوان یک تیم برسیم و شصتممین هت‌تریک در دوران حرفه ای من بسیار مهمتر است زیرا سه امتیاز را برای ما به ارمغان آورد. آفرین، بچه ها، تلاش فوق العاده ای از طرف همه. ما تسلیم نمی‌شویم، تا آخر می‌جنگیم!"


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید