نماد آخرین خبر

نیمه‌نهایی جام‌حذفی/ نبرد غول‌کش‌ها

منبع
فارس
بروزرسانی
نیمه‌نهایی جام‌حذفی/ نبرد غول‌کش‌ها

فارس/ اولین مسابقه از مرحله نیمه‌نهایی جام‌حذفی فوتبال دوشنبه شب بین دو تیم آلومینیوم اراک و خلیج‌فارس ماهشهر برگزا می‌شود.
شگفتی در جام حذفی این فصل تکمیل شده و از 4 تیم صعود کرده به نیمه نهایی فقط دو تیم لیگ برتری آلومینیوم اراک و نساجی مازندران حضور دارند. دو تیم دیگر از لیگ دسته اول و لیگ دسته دوم هستند.
مسابقه اول ساعت 20:30 دوشنبه در اراک و در حضور 5 هزار تماشاگر  در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک برگزار می شود. آلومینیوم برای رسیدن به این مرحله سه تیم لیگ برتری فجرشهیدسپاسی، سپاهان اصفهان و پرسپولیس را شکست داده و بردن پرسپولیس در ورزشگاه آزادی کار بزرگی بود که آلومینیوم اراک انجام داد. این تیم بعد از جدایی رسول خطیبی متحول شده و مقابل پرسپولیس یک فوتبال چشم نواز را به نمایش گذاشت. قطعا انگیزه بازیکنان آلومینیوم مقابل پرسپولیس دو چندان بود و اکنون تیم دسته دومی خلیج فارس ماهشهر هم همین شرایط را مقابل آلومینیوم اراک دارد.
این تیم دسته دومی هم برای رسیدن به این مرحله در کمال شگفتی 3 تیم لیگ برتری هوادار، نفت مسجدسلیمان و مس رفسنجان را شکست داد. پیروزی آنها مقابل مس رفسنجان تبعات زیادی برای کادرفنی و بازیکنان این تیم داشت و حتی گفته شد که باشگاه جریمه سنگینی برای بازیکنان و کادرفنی مس در نظر گرفت. به هر حال تقابل این دو تیم غول کش در یک قدمی فینال جذابیت های خاص خود را دارد.
روی کاغذ همه شانس پیروزی را به تیم آلومینیوم اراک می دهند اما فراموش نکنید هیچ یک از سه تیمی که مقابل خلیج فارس ماهشهر بازنده شدند تصور چنین شکستی را نمی کردند.
برنامه نیمه نهایی جام حذفی:

دوشنبه ۲۹ فروردین
آلومینیوم اراک – خلیج فارس ماهشهر ساعت ۲۰:۳۰ ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
سه شنبه ۳۰ فروردین 
نساجی مازندران – مس کرمان ساعت ۲۰:۳۰ ورزشگاه آزادی تهران


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید