logo

ترجیح می‌دهم نیمه پر لیوان را ببینم

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
ترجیح می‌دهم نیمه پر لیوان را ببینم

ورزش 3/ مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، پس از تساوی دشوار تیمش مقابل بولونیا تاکید کرد که ترجیح می‌دهد نیمه پر لیوان را ببیند.
در این دیدار ابتدا این تیم میهمان بود که با گل مارکو آرناتوویچ پیش افتاد اما پس از اینکه آداما سومارو و گری مدل، دو مدافع بولونیا، با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شدند، یوونتوسی ها در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده به گل تساوی رسیدند


آلگری در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" همه ما می دانیم برای اینکه بتوانیم در بین چهار تیم اول جدول جای بگیریم، باید هر بار یک قدم کوچک برداریم. خوشبختانه ما توانستیم از شرایطی که بسیار پیچیده شد، یک امتیاز کسب کنیم. 
نیمه اول بدی بود اما بعد از اینکه نتیجه 1-0 شد، ما یک شوت به تیرک داشتیم و شوت های زیادی به سمت دروازه زدیم. همیشه به نظر می رسید که ما در دقایق پایانی گل می خوریم و بنابراین نیاز داشتیم که از این نظر پیشرفت کنیم و راحت تر باشیم."
این از آن دیدارهایی بود که ما در ابتدای فصل در آن شکست می خوردیم؛ بنابراین بیایید نیمه پر لیوان را ببینیم.  ما بسیار نیاز داریم که بهتر شویم اما نباید ناامید شویم. تیم های پشت سر ما به سرعت پیشروی می کنند. فیورنتینا بازی های راحتی پیش رو دارد؛ لاتزیو و رم هم همین طور. ما باید به کار کردن ادامه بدهیم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره