نماد آخرین خبر

استراحت اجباری ملوان/ نبرد حساس خیبر و آرمان‌گهر

منبع
فارس
بروزرسانی
استراحت اجباری ملوان/ نبرد حساس خیبر و آرمان‌گهر

فارس/ مسابقات هفته بیست‌وششم لیگ یک فوتبال در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه برگزار می‌شوند و ملوان صدرنشین این هفته مجبور به استراحت است و تیم‌های سوم و چهارم جدول به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
مسابقات هفته بیست و ششم لیگ یک بدون حضور تیم‌های اول و دوم جدول در روزهای دوشنبه و سه شنبه برگزار می‌شود. ملوان 56 امتیازی صدرنشین مسابقات، مجبور است این هفته استراحت کند تا شاهد بازی مس کرمان رده  دومی در نیمه نهایی جام حذفی مقابل نساجی مازندران باشد. جالب این است که تیم‌های سوم و چهارم جدول اگر در این هفته  پیروز شوند هم به جایگاه این دو مدعی نمی‌رسند. بخصوص اینکه این هفته آرمان گهر رده سومی باید به مصاف تیم خیبر خرم آباد  برود. مسابقه‌ای فینال گونه که حساسیت زیادی حداقل برای مدعیان و بالانشینان جدول دارد. این مسابقه البته سه شنبه برگزار می‌شود اما حساس‌ترین بازی هفته است.
9 هفته دیگر تا پایان رقابت‌های لیگ یک باقی است و نتایج 4 تیم بالای جدول اهمیت فراوانی دارد بخصوص اینکه این تیم‌ 4 تیم با یکدیگر بازی رو در رو هم دارند. پارس جنوبی تیم پنجم جدول لیگ هم میزبان تیم سایپا رده یازدهمی است. نارنجی پوشان تهرانی بعد از سقوط از لیگ برتر در لیگ دسته اول هم حال و روز خوشی نداشته‌اند و حالا برای رسیدن به نیمه بالایی جدول تلاش می‌کنند. حیف است باشگاهی با امکانات و شرایط مناسب سایپا چنین حال و روزی داشته باشد. سایپا 4 هفته است بردی در لیگ نداشته‌اند واین هفته هم کار دشواری برای امتیاز گرفتن خواهند داشت.
در اهواز نیز تیم‌های ششم و شانزدهم جدول لیگ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. استقلال خوزستان نتوانست نتایج خوب ابتدای فصلش را ادامه بدهد و همچنان با 35 امتیاز ششم است. رایکا بابل هم که برای بقا تلاش می‌کند روز سختی خواهد داشت. در آستارا هم رقابت شهرداری آستارا و شهرداری همدان را شاهد خواهیم بود. پایان رافت تیم شهرش را در رده هفتم جدول نگه داشته اما شهرداری همدان 31 امتیازی دهم است که برای تیمی که اولین حضورش در لیگ یک را تجربه می‌کند رتبه آبرومندی است.
مس شهربابک تیم هشتم جدول به مصاف تیم قعرنشین شاهین شهرداری بوشهر می‌رود خیلی سخت است که مقابل تیم شاهین برنده نشد! تیمی قدیمی با هواداران پرشمار که اکنون حال و روز خوشی در لیگ یک هم ندارد و می‌توان گفت در آستانه سقوط به دسته دوم قرار گرفته است. خوشه طلایی ساوه هم باید به مصاف استقلال ملاثانی برود این تیم هم برای ماندن در لیگ یک تلاش می‌کند. ویستاتوربین و قشقایی تیم‌های دوازدهم و سیزدهم جدول لیگ هم یکی دیگر از نبردهای میانه نشینان جدول است.
برنامه مسابقات به شرح زیر است:

دوشنبه بیست و نهم فروردین
شهرداری آستارا -شهرداری همدان – ساعت ۲۰:۳۰ - ورزشگاه  متعاقبا اعلام می شود.
شمس آذر قزوین- ماشین سازی تبریز – ساعت ۲۰:۳۰ - ورزشگاه  سردار آزادگان قزوین 
ویستا توربین تهران -قشقایی شیراز – ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه  متعاقبا اعلام می شود.
استقلال خوزستان- رایکا بابل – ساعت ۲۰:۳۰ - ورزشگاه  تختی آبادان 
پارس جنوبی جم بوشهر- سایپا تهران – ساعت ۲۰:۳۰ - ورزشگاه  تختی جم 
مس شهر بابک -شاهین شهرداری بوشهر – ساعت ۲۰- ورزشگاه  شهید سلیمانی شهر بابک 
سه شنبه سی ام فروردین
خوشه طلایی ساوه- استقلال ملاثانی – ساعت ۲۰:۳۰ - ورزشگاه  متعاقبا اعلام می شود.
خیبر خرم آباد- آرمان گهر سیرجان – ساعت ۲۰:۳۰ - ورزشگاه  تختی خرم‌آباد


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید