logo

یحیی گل‌محمدی در اصفهان؟!

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
یحیی گل‌محمدی در اصفهان؟!

خبر ورزشی/ به نظر نمی‌رسد انتخاب احتمالی یحیی گل‌محمدی از سوی مدیران سپاهان برای فصل آینده حساسیت هواداران این تیم اصفهانی را برانگیزد.
اما بشنوید از جدیدترین شایعه در فوتبال ایران که حکایت از حضور احتمالی یحیی گل‌محمدی در سپاهان اصفهان فصل آینده دارد!
این شایعه درحالی مطرح می‌شود که سپاهان اصفهان یکی از پرهزینه‌ترین تیم‌های سال‌های اخیر ایران نتوانسته است در لیگ برتر و جام حذفی انتظارات هواداران را برآورده کند.
محرم نویدکیا سرمربی جوان این تیم در فصل جاری دو مرتبه استعفا داده است. بار اول بلافاصله این استعفا رد شد و بار دوم اوایل اسفندماه سال گذشته بود که در آخرین لحظات این مربی قبول کرد همراه تیمش سفر کند و روی نیمکت سپاهان بنشیند.
بعد از استعفای دوم تغییراتی در کادرفنی این تیم به وجود آورد و علیرضا مرزبان ناچار به جدایی شد! حالا در لیگ قهرمانان آسیا هم سپاهان شرایط خیلی مناسبی ندارد. گرچه اخراج زودهنگام عزت الله پورقاز در دیدار با التعاون عربستان در شکست ۳ بر صفر تأثیرگذار بود اما به نظر می‌رسد نتایج سپاهان در این رقابت‌ها تأثیر مهمی‌در آینده مربیگری محرم نویدکیا داشته باشد.
اسطوره سپاهان و فوتبال اصفهان محبوبیت فراوانی در این شهر دارد اما تجربه نشان داده که محرم نویدکیا به هر قیمتی یا با هر نتیجه‌ای دوست ندارد در این تیم بماند.

محرم نویدکیا در طول فصل جاری بارها اعلام کرده است که «هوادار سپاهان قهرمانی می‌خواهد و حاضرم جای خودم را به کسی بدهم که بتواند دل طرفداران را شاد کند.» از سوی دیگر شنیده می‌شود که یحیی گل‌محمدی ولو در صورت قهرمانی دیگر تمایلی به ادامه همکاری با پرسپولیس ندارد!
شایعات قوی‌تری حکایت از جدایی یحیی از پرسپولیس در پایان فصل دارد هرچند او در زمان صدری قراردادش با این تیم را تمدید کرده است.
یحیی گل‌محمدی از مشکلات مالی و ... در این تیم و البته هجمه‌هایی که علیه خودش پس از حذف از جام حذفی متحمل شد دلخور است و این احتمال وجود دارد پس از ۳ فصل سنگین و توأم با موفقیت فکر هوای تازه‌ای به سرش بزند.
نباید فراموش کرد یحیی گل‌محمدی در فصول جاری و حتی در بدترین شرایط رقابت با سپاهان که با اتفاقات عجیب و غریب حاشیه‌ای فراوانی نیز همراه بود سعی کرد خونسردی خودش را حفظ کرده و علیه تیم اصفهانی مصاحبه تند یا جنجالی انجام نداد. به نظر هم نمی‌رسد انتخاب احتمالی او از سوی مدیران سپاهان برای فصل آینده حساسیت هواداران اصفهانی را برانگیزد.
بنابراین باید منتظر ماند و دید این شایعه به وقوع می‌پیوندد یا نه.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره