نماد آخرین خبر

وعده خوش علیزاده به بازیکنان مس رفسنجان

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
وعده خوش علیزاده به بازیکنان مس رفسنجان

ورزش 3/ در شهر رفسنجان همه در انتظار سوت آغاز بازی مقابل فجرسپاسی هستند که اولین بازی همراه با تماشاچی تاریخ این باشگاه در این سطح به‌شمار می‌آید.
مس رفسنجان برای اولین‌بار در ورزشگاه خود بازی روز سه‌شنبه را میزبانی می‌کند؛ علی علیزاده در این مورد به خبرنگار ما گفت‌: ورزشگاه ما چمن خیلی مطلوبی دارد. همان‌طور که می‌دانید در زمین شماره دو که کوچکتر است بازی می‌کنیم و ورزشگاه اصلی‌مان‌ هنوز آماده نشده و این ورزشگاه بیشتر از ۲ هزار نفر گنجایش ندارد. صد در صد هواداران‌مان می‌توانند روز سه‌شنبه بیایند و انشاالله یک بازی خوب و تماشاگر پسند انجام دهیم که تماشاگران ما که برای اولین‌بار به این زمین می‌آیند و بازی را می‌بینند؛ لذت ببرند. 
قائم مقام باشگاه مس رفسنجان در پاسخ به این سوال که ورزشگاه اصلی شأن چه زمانی آماده می‌شود گفت: گفته‌اند تا اواخر شهریور ماه آماده می‌شود. ما هم داریم سعی و تلاشمان را می‌کنیم ولی تاریخ دقیقی به ما اعلام نکردند. 
علیزاده در مورد ۱۵ درصد جریمه اعضای کادرفنی و بازیکنان عنوان کرد: ۵ درصد آن قطعی و ۱۰ درصد تعلیقی است، انشالله اگر نتیجه گرفتیم ۱۰ درصد را بر می‌گردانند.
وی در مورد شایعاتی بابت جدایی محمد ربیعی برای فصل آینده افزود: ایشان یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد و همان‌طور که خودتان گفتید شایعه است و ما در آن مدت سکوت کردیم و صحبتی انجام ندادیم. نباید جواب رسانه‌های زرد را داد. باشگاه بیانیه‌ای داد و گفت چنین چیزی نیست من قبلا گفتم همه چیز حرفه‌ای پیش خواهد رفت. ایشان مربی خوب و کاربلدی است و با ما قرارداد دارد. 
علیزاده در پایان در مورد جایگاه پنجمی مس رفسنجان در دومین سال حضورش در لیگ برتر افزود: انتظارات از  تیم ما بالا رفت و به همین خاطر حواشی به‌وجود آمد. ما هم تلاش می‌کنیم نسبت به سال گذشته جایگاه‌مان بهتر باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره