نماد آخرین خبر

درخشش بی‌اثر هالند!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
درخشش بی‌اثر هالند!

ورزش 3/ ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند موفق به ثبت هت‌تریک برابر بوخوم شد.
دورتموند امروز در دیداری تماشایی و جذاب در خانه بوخوم با نتیجه 3-4 مغلوب شد. ابتدا این بوخوم بود که خیلی زود دو بار به گل رسید. اما در ادامه دورتموند دو بار با تکیه بر VAR صاحب پنالتی شده و هر دو بار ارلینگ هالند موفق به گلزنی و باز کردن دروازه حریف شد. اما در اواسط نیمه دوم بود که این ستاره نروژی این بار روی پاس عرضی مارکو رویس از سمت چپ صاحب موقعیت گلزنی شده و با ضربه ای دقیق موفق به ثبت هت تریک و زدن گل سوم شد. البته در دقایق پایانی دو بار دروازه دورتموند باز شد و بوخوم برنده این مسابقه تماشایی لقب گرفت.
هیچ بازیکنی در این فصل در بوندسلیگا بیشتر از ارلینگ هالند از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی نشده است. ارلینگ هالند اکنون در فصل 2021/22 بوندسلیگا 20 بار برای دورتموند گلزنی کرده تا از نظر فردی وداع شیرینی با تیم فعلی خود داشته باشد.
اخبار حاکی از آن است که ارلینگ هالند با منچسترسیتی به توافق رسیده و فصل بعد در لیگ برتر توپ خواهد زد. البته امروز خبر درگذشت مینو رایولا تایید شد و ممکن است این اتفاق روی آینده ارلینگ هالند تاثیرگذار باشد. به هر حال به نظر می رسد این هفته خای پایانی حضور ارلینگ هالند در ترکیب دورتموند باشد و او فصل بعد در یک تیم بزرگ و پرستاره به میدان خواهد رفت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره