نماد آخرین خبر

پاداش ویژه برای برد فجرسپاسی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
پاداش ویژه برای برد فجرسپاسی

ورزش 3/ استاندار فارس با اعلام حمایت از فجر شهیدسپاسی گفت: در ادامه مسابقات برای هر بُرد تیم فجر پاداش ویژه در نظر گرفته‌ایم.
محمد هادی ایمانیه استاندار فارس به همراه مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان و سردار بوعلی ریاست هیات مدیره باشگاه در تمرین امروز طلایی پوشان شیرازی حضور یافتند.
استاندار فارس در این دیدار ضمن صحبت در خصوص مشکلات تیم و تلاش جمعی در خصوص حل آن‌ها، قول حمایت و پاداش ویژه برای برد در بازی‌های پیش رو را به بازیکنان و کادر فنی این تیم داد و گفت: برای مردم و به ویژه جوان‌ها ورزش به خصوص فوتبال اهمیت دارد. شما افتخار دارید در تیمی که نام شهید عزیزی روی آن نامگذاری شده بازی می‌کنید در حالی‌که در کشورمان تیمی با این مشخصات ارزشی نداریم.
ایمانیه با بیان اینکه لازمه جوانی، انگیزه، انرژی و غیرت است، افزود: بطور یقین انرژی و غیرت شما هر مشکل و هر بن بستی را باز خواهد کرد. من به شما ایمان دارم و در ادامه لیگ برای هر برد پاداش ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم.  


*سردار بوعلی: کادرفنی و بازیکنان تیم از نظر پشتیبانی مشکل ندارند    
فرمانده سپاه فجر فارس هم در این دیدار با اظهار اینکه برای این تیم هر چه وعده دادیم سعی داشتیم عملی کنیم، گفت: هرچند از نظر مالی مشکل داشتیم اما تیم از نظر پشتیبانی و زیر ساخت ها مشکلی ندارد و همه چیز فراهم است.  
سردارسرتیپ دوم یدالله بوعلی ادامه داد: از ابتدا پای تیم بوده ایم و بازهم خواهیم بود هر چند یک مقدار زمان را از دست دادیم.
وی با حمایت از سرمربی جدید فجرسپاسی اضافه کرد: با آمدن سرآسیایی، روند تیم تغییر کرده که در بازی مقابل آلومینیوم اراک مشهود بود. 
بوعلی افزود: بخشی از کمک ها انجام شده و بخش دیگر نیز ظرف هفته های آینده عملی خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره