نماد آخرین خبر

اشک آنچلوتی درآمد!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
اشک آنچلوتی درآمد!

ورزش 3/ کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال‌مادرید، بعد از قهرمانی این تیم در لالیگا احساساتی شد.
فلورنتینو پرز در تابستان گذشته یک تصمیم غیرمنتظره گرفت و کارلو آنچلوتی را به رئال مادرید بازگرداند. در ابتدا بسیاری از هواداران رئال مادرید نسبت به این تصمیم خیلی خوش‌بین نبودند چراکه کارلتو نتوانسته بود روزهای خیلی خوبی را در اورتون پشت سر بگذارد و تصور می‌شد که او نتواند موفقیت‌های دوره اول حضور خود در لوس بلانکوس را تکرار کند.
حتی در مقطعی از فصل انتقادات از سرمربی ایتالیایی اوج گرفت اما آنچلوتی آرامش‌اش را حفظ کرد و با استفاده از تجربه بالای خود رئال مادرید را به سمت موفقیت هدایت کرد. تیم او امشب موفق شد در فاصله چهار هفته مانده به پایان رقابت‌های لالیگا قهرمانی خود در این مسابقات را قطعی کند تا کارلو آنچلوتی به اولین سرمربی تاریخ تبدیل شود که توانسته هر پنج لیگ معتبر اروپایی را فتح کند.
کارلو آنچلوتی در پایان بازی گفت: " این اولین بار است که در سانتیاگو برنابئو جشن قهرمانی می‌گیرم و جو خاصی در این جا وجود دارد. جشن از جنبه ذهنی چیز خوبی است، ما باید جشن بگیریم، ما حرفه ای هستیم، البته اگر کسی پایش در طول این جشن گرفتن قطع نشود که فکر نمی‌کنم این اتفاق رخ دهد. امروز باید لذت ببرید و من می خواهم از همه به سهم خود تشکر کنم. رئیس زمانی که انتظارش را نداشتم مرا آورد، خوشحالم و داریم ادامه می دهیم. اینجا باید برای جشن گرفتن عجله داشته باشیم."

کارلو آنچلوتی بعد از قهرمانی رئال مادرید احساساتی شد و اشک ریخت. سرمربی ایتالیایی در این باره نیز گفت: "این ژنتیک است، پدرم احساساتی بود، پدربزرگم هم همینطور... اگر گریه می کنم، برای این است که خیلی خوشحالم."

جذب کیلیان امباپه: "با وجود فلورنتینو پرز آینده از قبل نوشته شده است."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره