نماد آخرین خبر

به یک دلیل کلوپ را دوست دارم

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
به یک دلیل کلوپ را دوست دارم

ورزش 3/ مکس آلگری، سرمربی یوونتوس به تمجید از ویژگی‌های فردی یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پرداخته است.
یوونتوس فردا در شرایطی پذیرای ونزیا خواهد بود که حریف برای فرار از سقوط به دسته پایین‌تر مبارزه می‌کند و معمولا بازی کردن در مقابل چنین تیم‌هایی دشوار است. مکس آلگری در نشست خبری این دیدار در مجموع فصل یوونتوس را خوب توصیف کرده و تاکید کرد این تیم برای موفقیت در فصل بعد آماده می‌شود.
مکس آلگری گفت: "اول از همه اینکه باید در خانه به روند کسب پیروزی بازگردیم. هنوز چهار بازی باقی مانده و ما این شانس را داریم که در مقابل تیمی که سرمربی خود را عوض کرده و هشت بازی شکست خورده، سه امتیاز بگیریم. ونزیا همیشه مبارزه می‌کند، ما در چهار مسابقه اخیر دروازه خود را باز شده دیده‌ایم و فردا باید از تکرار این اتفاق جلوگیری کنیم. 
ما امسال در یوونتوس خوب کار کرده و همه با هم سعی کردیم اشتباهاتی را که مرتکب شدیم؛ ارزیابی کنیم. ما در مسیر درستی قرار داریم، اما فاصله زیادی تا پیروزی داریم و فقط تنها یک تیم قهرمان می‌شود. غیبت در کورس قهرمانی واقعا من را عصبانی می‌کند. 
هنوز این شانس را داریم که با ناپولی برای کسب مقام سوم مبارزه کنیم و برای رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد. اجازه دهید به چیزهای مثبت نیز نگاه کنیم و من فکر می‌کنم یوونتوس امسال خوب بود. ما در تاریخ 10 ژانویه در وضعیت بدی در جدول قرار داشتیم. کار ما در این فصل تعقیب و گریز بوده و باید دید آیا می‌توانیم به ناپولی که مدعی قهرمانی بود برسیم یا خیر.
تمدید قرارداد لیورپول با یورگن کلوپ؟ لیورپول در اروپا بسیار خوب عمل کرده و همیشه دیدارهای مهم لیگ قهرمانان حاضر است. ما نیز امسال پایه‌های خوبی ساخته‌ایم و باید برای سال آینده آماده باشیم. من یورگن کلوپ را خیلی خوب نمی‌شناسم، اما او را دوست دارم. زیرا او خودش را جدی و دست بالا نمی‌گیرد و این ویژگی خیلی خوبی است. در ایتالیا همه تمایل دارند یک‌شبه مربیان را اخراج کنند و حضور متوالی روی نیمکت یک تیم می‌تواند برای همه سرمربیان یک مزیت باشد."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره