نماد آخرین خبر

لالیگا/ توقف خفاش‌ها در دربی

منبع
تسنيم
بروزرسانی
لالیگا/ توقف خفاش‌ها در دربی

تسنیم/ خفاش‌های اسپانیا در مصاف با رقیب همشهری‌شان، در حالی که نزدیک به یک ساعت از زمان بازی ۱۰ نفره بودند، یک تساوی به کارنامه خود اضافه کردند.
در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌چهارم لالیگا، شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال والنسیا در دیداری خانگی به مصاف رقیب همشهری‌اش لوانته رفت که این بازی با تساوی یک - یک خاتمه یافت.
والنسیا با گلزنی هوگو دورو در دقیقه 27 پیش افتاد، اما اخراج خوسه گایا مدافع کناری این تیم، کار خفاش‌ها را برای حفظ نتیجه سخت کرد و آنها در نهایت با گلی که در دقیقه 81 دریافت کردند، مجبور به تقسیم امتیازات بازی شدند. این گل توسط اسکای دوارته برای لوانته به ثمر رسید.
با این نتیجه خفاش‌ها 43 امتیازی شدند، اما جایگاه‌شان در جدول رده‌بندی لالیگا تغییر نکرد و همچنان دهم هستند و 12 امتیاز با آخرین سهمیه رقابت‌های اروپایی فاصله دارند. این در حالی است که تنها چهار هفته دیگر به پایان لالیگا باقی مانده است. یک امتیاز این بازی برای لوانته هم فرقی در جایگاهش در جدول به وجود نیاورد، چرا که با 26 امتیاز همچنان در قعر جدول قرار دارد.
در آخرین بازی روز دوم از هفته سی‌و‌چهارم لالیگا هم از ساعت 23:30 روز شنبه (به وقت تهران) تیم‌های اتلتیکومادرید و اتلتیک بیلبائو به مصاف یکدیگر رفتند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره