نماد آخرین خبر

سری آ ایتالیا/ پیروزی لاتزیو در ماراتن جذاب گلزنی

منبع
تسنيم
بروزرسانی
سری آ ایتالیا/ پیروزی لاتزیو در ماراتن جذاب گلزنی

تسنیم/ شاگردان مائوریتزیو ساری در یک بازی خارج از خانه از هفته سی‌و‌پنجم سری A موفق به کسب پیروزی شدند.
در آخرین بازی روز نخست از هفته سی‌و‌پنجم سری A ایتالیا، شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال لاتزیو در خانه اسپتزیا به میدان رفت و میزبانش را با نتیجه 4 بر 3 شکست داد.
در این بازی نخست کلوین آمیان آدو در دقیقه 9 اسپتزیا را پیش انداخت. اسپتزیا تا دقیقه 33 از لاتزیو پیش بود تا اینکه میهمان پایتخت‌نشین با گلزنی چیرو ایموبیله از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشاند. تنها دو دقیقه بعد دوباره اسپتزیا پیش افتاد و این بار کوین آگودلو برای این تیم گلزنی کرد تا میزبان برنده به رختکن برود.
در نیمه دوم گل به خودی بازیکن اسپتزیا، ایوان پروودل در دقیقه 54 دوباره نتیجه را به تعادل کشاند اما هم‌تیمی‌اش پتکو هریستوف با در دقیقه 56 سومین گل را برای این تیم به ثمر رساند. لاتزیو اما تسلیم نشد و با گلزنی سرگئی میلینکوویچ ساویچ در دقیقه 68 به بازی برگشت و برخلاف گل‌های قبلی‌اش این بار توانست دروازه‌اش را از فروپاشی محافظت کند تا با گلزنی فرانچسکو آچربی در دقیقه 90 بازگشت خود را برای کسب هر سه امتیاز بازی کامل کند.
لاتزیو با کسب هفدهمین برد فصل خود، 59 امتیازی شد و بالاتر از رقیب هشهری‌اش رم به رده پنجم جدول سری A صعود کرد. تیم اسپتزیا هم با 33 امتیاز در رده شانزدهم باقی ماند.
امروز پنج بازی دیگر در سری A‌ برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

یوونتوس - ونتزیا، ساعت 15 (به وقت تهران)
میلان - فیورنتینا، ساعت 17:30
امپولی - تورینو، ساعت 17:30
اودینزه - اینتر، ساعت 20:30
رم - بولونیا، ساعت 23:15
در جدول رده‌بندی سری A، تیم‌های میلان، اینتر، ناپولی و یوونتوس به ترتیب با 74، 72، 70 و 66 امتیاز رده‌های اول تا چهارم را در اختیار دارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره