نماد آخرین خبر

منشا: حتی مگوایر هم از طارمی می‌ترسد!

منبع
ايران ورزشي
بروزرسانی
منشا: حتی مگوایر هم از طارمی می‌ترسد!

ایران ورزشی/ گادوین  منشا با ۱۲ گل، فعلاً آقای گل لیگ است. مهاجم نیجریه‌ای و موفق تیم مس رفسنجان که فصل قبل با به ثمر رساندن ۱۴ گل عنوان آقای گلی را کسب کرده بود. او  به دنبال آن است که بار دیگر این عنوان را تکرار کند. منشا بازیکنی خوش مصاحبه است، به همین دلیل دقایقی با او به صحبت پرداختیم:
در خصوص بازی‌تان مقابل فجر سپاسی چه صحبتی داری؟
پیش از تعطیلی لیگ در چند هفته خوب نتیجه نگرفتیم و کارمان کمی افت داشت. حالا فقط به فکر بازی خوب همراه با کسب سه امتیاز هستیم. خوب تمرین کردیم و بازی‌‎های تدارکاتی خوبی هم داشتیم. به همین دلیل آماده‌ایم تا بهترین نمایش ممکن را داشته باشیم.
از کسب سهمیه هم تا حدودی فاصله گرفتید. فقط دنبال بهترین رده ممکن در جدول هستید؟
حتماً همین‌طور است. ما در چند بازی تعلل داشتیم اما حالا به دنبال این هستیم که بهترین رده ممکن را کسب کنیم. برای ما کسب عنوان چهارمی ایده‌آل است. فصل قبل، هشتم شدیم و در دومین فصل حضور در لیگ برتر اگر چهارم شویم، عالی است.
فصل قبل با ۱۴ گل عنوان آقای گلی را کسب کردی. فعلاً ۱۲ گل زده‌ای، آیا می‌توانی رکورد فصل قبلت را بشکنی؟

گل زدن در هفته‌های پایانی سخت می‌شود اما آقای گلی لذتبخش است. من اصلاً نمی‌خواهم این لذت بزرگ را از دست بدهم. به همین دلیل، باید رکورد بزنم و بیشتر از 14 گل فصل قبلم را به ثمر برسانم چون دوست دارم  باز هم آقای گل ‌شوم.
به چند گل فکر می‌کنی؟ مثلاً می‌توانی۲۰ گل تا پایان فصل بزنی؟
پیش‌بینی سخت است اما در هر بازی نهایت تلاشم را انجام می‌دهم که هم برای تیمم مفید باشم و هم در گلزنی موفق عمل کنم.
در پایان این فصل قراردادت با تیم رفسنجانی تمام می‌شود؟
باور کنید اصلاً به این مسائل فکر نمی‌کنم. تمام تمرکز من روی بازی‌های  پیش‌روی تیم‌مان است.
در رابطه با گروه ایران در جام جهانی چه صحبتی داری؟
من فکر می‌کنم جدا از انگلیس که تیمی قوی به حساب می‌آید، ایران از بقیه تیم‌ها بهتر است. حتی به نظر من ایران می‌تواند بازی‌های خوبی را ارائه داده و از گروهش هم صعود کند.
به عنوان یک بازیکن در خط حمله، در خصوص مهاجمان تیم ملی ایران چه نظری داری؟
ایران بازیکنان خوب با تجربه حضور در بازی‌های بین‌المللی را دارد. من به تیم ملی ایران با چنین پتانسیلی خیلی امیدوارم. مهاجمانی مثل سردار آزمون و مهدی طارمی می‌توانند برای هر تیمی خطرناک باشند. مثلاً طارمی مهاجم فعلی پورتو بارها ثابت کرده که بازیکن تأثیرگذاری است و مقابل چلسی، یوونتوس و تیم‌های بزرگ دنیا گل زده است. او می‌تواند بهترین مدافعان دنیا را دریبل کند. حتی مدافعان تیم ملی انگلیس مثل مگوایر یا امریکا هم از مهدی طارمی می‌ترسند چون می‌دانند مهار مهدی چقدر سخت است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره