نماد آخرین خبر

اینتر - میلان؛ جنگ ادامه دارد

منبع
همشهري
بروزرسانی
اینتر - میلان؛ جنگ ادامه دارد

همشهری/ امشب دیدارهای سری‌آ نفسگیر است. با شکست ۲-۱ اینترمیلان مقابل بولونیا که سرمربی این تیم (میهایلوویچ) به‌دلیل شیمی‌‌درمانی در بیمارستان به‌سر می‌برد، صدر جدول داغ شد. حالا قهرمانی لیگ در دست اینتر نیست و اگر این تیم و میلان همه بازی‌های پیش‌رو را ببرند، میلان قهرمان خواهد شد چون ۲‌امتیاز بیشتر دارد. اینتر امشب ساعت ۲۰:۳۰ در زمین اودینزه بازی دارد که خب کمی سخت است. بازی امشب میلان از بقیه بازی‌های باقی‌مانده‌اش سخت‌تر است چراکه فیورنتینای بالای جدولی میهمان این تیم است.
ناپولی در فاصله 4هفته به پایان رقابت‌ها تنها روی کاغذ شانس قهرمانی دارد چون 2‌بازی پشت‌هم نتوانست به پیروزی برسد و امشب هم مقابل تیم سختکوش و غول‌کش ساسولو بازی دارد. فاصله 7امتیازی ناپولی با میلان 74امتیازی امید ناچیزی در دل هواداران این تیم باقی گذاشته. آئورلیو دلائورنتیس، مالک ناپولی که پسرش مالکیت باشگاه باری را در اختیار دارد، به‌زودی مجبور خواهد شد باری یا ناپولی را بفروشد؛ همان اتفاقی که برای لوتیتو افتاد و او از بین سالرنیتانا و لاتزیو، اولی را فروخت.
درصورت کسب اسکودتو، میلان 33.4‌میلیون یورو به‌عنوان قهرمانی ایتالیا و 10میلیون یورو برای جواز حضور در یوفا دریافت خواهد کرد. اگر میلان دوم شود، روسونری 26.6‌میلیون یورو دریافت خواهند کرد که به شرح زیر است؛ 19.1‌میلیون یورو برای سری‌آ و 7.5‌میلیون یورو برای جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا. البته اگر انتقال امتیاز این باشگاه به بحرینی‌ها قطعی شود، اینها برای‌شان حکم پول خرد را خواهد داشت. در ترکیب اینتر پس از اشتباه وحشتناک دروازه‌بان دوم این تیم در بازی قبلی، هندانوویچ شرایط مسابقه را پیدا کرده و برای بازی امشب در ترکیب قرار می‌گیرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره