نماد آخرین خبر

خان‌محمدی: درویش باید پاسخگوی قراردادهای سنگین پرسپولیس باشد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
خان‌محمدی: درویش باید پاسخگوی قراردادهای سنگین پرسپولیس باشد

ایرنا/ پیشکسوت پرسپولیس گفت: محل تامین هزینه‌های سنگین باشگاه باید مشخص شود؛ اگر قراردادهای سنگین تیم از بیت‌المال تامین می‌شود، مدیرعامل تیم باید در آینده پاسخگو باشد.

حسن‌ خان‌محمدی در خصوص قراردادهای سنگین باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: سال‌هاست که درگیر این مسائل هستیم. به نظرم بهترین راه این است که مسوولان مربوطه موشکافانه به باشگاه بروند و با شفاف‌سازی نقل و انتقالات و قراردادها بپردازند. هواداران حق دارند از مبلغ قرارداد بازیکنان، مخصوصا بازیکنان خارجی آگاه شوند.
وی ادامه داد: چرا برای قرارداد یک بازیکن دسته ششمی باید قراردادی با مبلغ ۲۶ میلیارد امضا شود ولی برای پایه‌ها حتی یک میلیارد هم خرج نشود؟ محل تامین این هزینه‌ها باید مشخص شود. اگر این هزینه‌ها را از بیت‌المال خرج می‌کنند، رضا درویش مدیرعامل باشگاه باید در آینده پاسخ‌گو باشد. قول می‌دهم اگر این مبالغ را در پایه‌ها تزریق کنند، سال‌ها می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند و اینقدر محتاج بازیکنان خارجی نباشند.
پیشکسوت باشگاه پرسولیس عنوان کرد: مدت زیادی از فصل نقل و انتقالات برای تیم بسته بود و نتواستیم آن‌طور که باید خریدهای خوبی انجام دهیم و بازیکنانی مثل شیرزاد تمیروف و وحدت هنانوف با سطح متوسط رو به پایین، مناسب پرسپولیس نبودند. خریدهایی که یحیی گل‌محمدی برای فصل آینده در برنامه دارد، بهتر هستند اما این پیش‌بینی‌ها همه روی کاغذ است و باید در زمین این بازیکنان را ببینیم تا بتوانیم آن‌ها را قضاوت کنیم.  
خان‌محمدی همچنین گفت: با توجه به نقاط ضعف و قدرت سرخ پوشان، قهرمانی دست یافتنی است. تمرکز مربیان و بازیکنان باید کاملا روی پیروزی در دیدارهای باقیمانده باشد و بیشتر از آن باید به اشتباهات حریف توجه شود که بتوان از آن‌ها به درستی استفاده کرد. یعنی در این وضعیت قهرمانی ما وابسته به اشتباهات حریفان است. پرسپولیس در چند سال اخیر خود را با قهرمانی‌هایش ثابت کرده و روح قهرمانی در این تیم موج می‌زند. نمی‌گویم قهرمانی برای این تیم سخت نیست اما شدنی است.
وی ادامه داد: برای قهرمانی مجبوریم خط دفاع که نقطه ضعفمان شده را تقویت کنیم. خط هافبک خوبی داریم اما در خط حمله برنامه مشخصی نداریم و میزان تغییرات بالا رفته و باعث بلا تکلیفی شده است.
تیم فوتبال پرسپولیس روز چهارشنبه (۱۴ اردیبهشت) در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۰:۴۰ باید به مصاف پیکان برود.


 
ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره