نماد آخرین خبر

غول‌های جهان در مکزیک سرشاخ می‌شوند

منبع
فارس
بروزرسانی
غول‌های جهان در مکزیک سرشاخ می‌شوند

فارس/ تیم کشتی آزاد آمریکا با ستاره‌هایش در تلاش است تا دوباره عنوان قهرمانی مسابقات پان‌امریکن را کسب کند.
مسابقات کشتی آزاد و فرنگی پان امریکن در حالی این هفته در مکزیک برگزار می شود که آمریکا هدف گذاری خود را 10 مدال طلا قرار داده است. پیش از ترکیب تیم ملی این کشور اعلام شده بود که ستاره هایی همچون توماس گیلمان، کایل داک، جیدن کاکس، کایل اسنایدر و جردن باروز در آن قرار دارند.
کایل داک دارنده 3 عنوان قهرمانی جهان و مدال برنز المپیک در تلاش است تا از قهرمانی خود در مسابقات پان امریکن دفاع کند. وی در نخستین حضورش در این مسابقات که به میزبانی گواتمالا برگزار شد، مدال طلا را کسب کرد. داک که به دنبال طلای المپیک پاریس است با قهرمانی در این مسابقات می تواند خود را در وزن 74 کیلو ثابت کند. این کشتی گیر در کاغذ کار سختی برای کسب طلا در مکزیک نخواهد داشت.
کایل اسنایدر دیگر قهرمان جهان است که تلاش می کند مدال طلای خود را در پان امریکن تکرار کند. دارنده 2 عنوان قهرمانی جهان و نقره المپیک از سال 2015 در ترکیب تیم ملی آمریکا بوده و حالا به دنبال طلایی دیگر در وزن 97 کیلوگرم در مکزیک است.
آمریکا سال گذشته در کشتی آزاد با 10 طلا عنوان قهرمانی را کسب کرد این در حالی است که این کشور در مسابقات امسال دیوید تیلور و گیبل استیوسون را در اختیار ندارد. جردن باروز نیز بعد از 2 سال غیبت در ترکیب تیم قرار دارد.
آخرین باری که آمریکا بدون مدال طلا بازگشت، در سال 2001 بود که کوبا بیشترین طلا را به دست آورد اما در 20 سال گذشته آمریکا حداقل یک مدال طلا در این مسابقات کسب کرده است. آنها بار دیگر به دنبال یک عملکرد خوب با یک تیم پرستاره خواهند بود. همه کشتی گیران این کشور به عنوان ورزشکاران برگزیده در کلاس های وزنی خود رقابت می کنند اما چند رقیب می تواند آنها را از حفظ یک رکورد عالی باز دارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید