نماد آخرین خبر

محرابی: با توییت زدن فوتبال اداره نمی شود؛ آقای سراجی چه کار مثبتی انجام داده ای؟

منبع
فارس
بروزرسانی
محرابی: با توییت زدن فوتبال اداره نمی شود؛ آقای سراجی چه کار مثبتی انجام داده ای؟

فارس/ مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک گفت: بهتر است که در مجمع عمومی آینده فدراسیون فوتبال مدیران عامل فعال باشگاه لیگ برتری در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال حاضر شوند.
حمید محرابی در مورد تویئت‌های مهرداد سراجی و اینکه او اعلام کرده  دیگر قصد شرکت در جلسات هیات رئیسه فدراسیون فوتبال را هم ندارد اظهار داشت:  ابتدا باید بگویم با همه احترامی که برای فعالان فضای مجازی قائل هستم در فوتبال نمی توان با توئیت کردن و مطلب گذاشتن در فضای مجازی آن را مدیریت کرد. همانطور که از قدیم گفته اند به عمل کار برآید به سخندانی نیست! جناب سراجی هم به عنوان نماینده مدیران عامل باشگا‌ه‌ها در مجمع  عمومی و انتخاباتی  فدراسیون فوتبال شرکت کرد و به عنوان مدیرعامل باشگاه سایپا اعضای مجمع به او رای دادند اما اکنون او مدت‌هاست از مدیرعاملی باشگاه سایپا کنار رفته و دیگر چنین سمتی ندارد بنابراین بهتر است که در مجمع عمومی آینده فدراسیون فوتبال یک مدیرعامل فعال باشگاه لیگ برتری جانشین سراجی در هیات رئیسه شود.
وی ادامه داد: تصور می‌کنم اکثر مدیران باشگاه‌های لیگ برتری نیز با این نظر بنده موافق باشند که مدیرعاملی که عملکرد موفقی در باشگاه خود داشته جایگزین یک مدیر اخراجی شود.
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک تصریح کرد: جناب سراجی که مدام در توئیت هایش می گوید پای فوتبال ایستاده ام یکبار خطاب به هواداران فوتبال و افکار عمومی توضیح بدهد دراین مدتی که عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بوده اند چه عملکرد مثبت و درخشانی داشته اند؟ بزرگترین دستاوردش از مدیریت در فدراسیون فوتبال چه بوده است؟ اینکه به زحمت کشان فوتبال و آنهایی که در گود فوتبال کار می کنند گوشه کنایه بزنیم که هنر نیست! صحبت و نقد و نظر خوب است اما یک مدیر ابتدا باید به پشتوانه مدیریت های گذشته اش دستاوردی برای فوتبال داشته باشد که متاسفانه جناب سراجی بر اساس عملکرد هم در باشگاه سایپا چندان موفق نبوده است. 
وی در مورد توئیت‌های سراجی مبنی بر اینکه شفافیت مالی زیادی در سازمان لیگ دیده نمی شود؛ گفت: اتفاقا برعکس نظر ایشان سازمان لیگ فوتبال ایران در زمینه مسایل مالی کاملا شفاف عمل کرده و ما از عملکرد مدیران سازمان لیگ رضایت کامل داریم. تمامی صورت وضعیت‌های مالی باشگاه‌ها در اختیار مدیران مالی باشگاه‌ها قرار گرفته و هر زمانی که با سازمان لیگ در این زمینه تماس گرفته‌ایم خزانه دار سازمان لیگ با دقت و حوصله پاسخگوی ما بوده است. شاید سراجی به دلیل دور بودن از فضای مدیریتی باشگاهی چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده که با واقعیت همخوانی ندارد وگرنه سازمان لیگ فوتبال ایران در دو سال کرونایی که شرایط سختی از نظر اقتصادی بر کشور حکمفرما بود تلاش کرد برای باشگاه ها درآمدزایی کند و حتی مسابقات را هم در بدترین روزهای کرونایی برگزار کرد تا فوتبال به مسئولیت اجتماعی خود در قبال جامعه کرونا زده هم به درستی عمل کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره