نماد آخرین خبر

محمدی: به دلیل یکسری از مشکلات از تیم امید جدا شدم/ حضورم در پرسپولیس رسمی می‌شود

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
محمدی: به دلیل یکسری از مشکلات از تیم امید جدا شدم/ حضورم در پرسپولیس رسمی می‌شود

آخرین خبر/ محمد محمدی در گفت و گو با خبرنگار آخرین خبر در مورد استعفایش از تیم امید اظهار داشت: امروز به این جمع بندی رسدیم که از تیم امید جدا شوم. دلیل تصمیم من هم یکسری مشکلاتی بود که مشاهده کردم و ترجیح دادم که جدا شوم.
وی درخصوص اینکه چه مشکلاتی در تیم امید بود، عنوان کرد: درست نیست که مسائل را باز کنم. چه من باشم و چه نباشم تیم امید موفق خواهد شد اما مهدی مهدوی کیا و همکارانش در تیم امید برای موفقیت نیازمند این هستند که مشکلاتشان مرتفع شود. ان شالله که هر چه زودتر این اتفاق بیفتد و تیم امید به هدفش برسد.
محمدی در مورد اینکه با استعفایش موافقت شده گفت: بله موافقت شد. البته آقای ماجدی اصرار داشت که بمانم اما شرایطی نبود که بتوانم بمانم. 
سرپرست مستعفی تیم امید در مورد اینکه به خاطر باشگاه پرسپولیس این تصمیم را گرفته عنوان کرد: من از مدتی قبل با باشگاه پرسپولیس همکاری میکردم و حضورم در تیم امید منافاتی به حضورم در پرسپولیس نداشت. من دوستی و رفاقت برایم ارزشمندتر از هر سمتی هست. چندین سال است که آقای درویش را می شناسم و ان شالله به زودی هم حضورم رسمیت پیدا می کند. 
محمدی در مورد اینکه مشکلات پرسپولیس هم کمتر از تیم امید نیست، گفت: ان شالله خدا کمک می کند تا مشکلات حل شود. البته مسائل  مالی در حال مرتفع شدن هست و بقیه موارد هم حل خواهد شد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره