نماد آخرین خبر

۱۰۰ درصد پرسپولیس به سرمربی تیم ما پیشنهاد داده است

منبع
فارس
بروزرسانی
۱۰۰ درصد پرسپولیس به سرمربی تیم ما پیشنهاد داده است

فارس/ معاون باشگاه مس رفسنجان گفت: نتیجه بازی دوستانه فجر سپاسی مقابل استقلال برای ما ملاک نیست.
علی علیزاده در خصوص شرایط تیم مس رفسنجان پیش از شروع دوباره لیگ برتر و مصاف با فجر شهید سپاسی شیراز اظهار داشت: همه چیز خوب است و همه سرحال هستند تا ان‌شاالله بازی خوبی را در هفته بیست و پنجم برگزار کنیم. هرچند که این بازی اصلا ساده نیست.
وی در مورد شرایط چمن جدید و طبیعی ورزشگاه شهدای مس، عنوان کرد: تیم حدود 5 روز است در رفسنجان تمرین می‌کند. بچه‌ها در زمین اصلی هم تمرین کردند. خداراشکر چمن ورزشگاه بسیار خوب شده، الان یک چمن طبیعی با کیفیت و در کنار آن نیز یک چمن تمرینی بسیار خوب داریم.
معاون باشگاه مس رفسنجان در خصوص شرایط تیم فجرسپاسی گفت: این تیم با کادرفنی جدید دچار تحول خوبی شده است. هم و غمشان را می‌گذارند که بیایند و از ما نتیجه بگیرند. بازی با تیم‌هایی که پایین جدول هستند سخت‌تر است چون بسته‌تر بازی می‌کندند و به دنبال گرفتن تک امتیاز هستند. حتی در جلسه فنی هم که با بازیکنان صحبت کردیم به این نتیجه رسیدیم واقعا بازی سختی پیش رو داریم. فجرسپاسی چیزی برای از دست دادن ندارد. تمام تلاشش را به کار می‌گیرد تا با امتیاز از رفسنجان برود. این بازی را اصلا ساده نمی‌گیریم و تلاش می‌کنیم که به امیدخدا دست پر از زمین خارج شویم.
وی در مورد اینکه فجرسپاسی در بازی تدارکاتی مقابل استقلال 4 گل دریافت کرد، گفت: نتیجه بازی دوستانه ملاک نیست. ما هم هوادار را 4 بر 2 بردیم و بعد از آن مقابل ذوب آهن شکست خوردیم. در بازی‌های تدارکاتی شما نقاط ضعف و قوت تیم‌تان را پیدا می‌کنید. به هرحال همه بازیکنان ما آماده و قبراق هستند. خداراشکر همیت و همدلی خوبی نیز بین مدیریت و اعضای تیم وجود دارد.
علیزاده با اشاره به حضور تماشاگران در بازی روز سه شنبه عنوان کرد: خبر خوب این است که تماشاگر می‌آید. بعد از حدود 3 سال تماشاگران را در ورزشگاه خودمان خواهیم داشت. خداراشاکرم که توانستم ورزشگاه خوبی هم در رفسنجان آماده کنیم. ان‌شاالله بتوانیم در اولین بازی با نتیجه خوب از زمین خارج شویم. این بازی بلیت فروشی می‌شود و طبق قانون 30درصد ظرفیت ورزشگاه، تماشاگر خواهد داشت. من با مدیرعامل فجر صحبت کردم و قرار است تماشاگر بیاورند. قدمشان روی چشم ما، امیدوارم بتوانیم پذیرایی خوبی از آن‌ها داشته باشیم و شرمنده‌شان نشویم. شیرازی‌ها را قلبا دوست دارم. تمام تلاشمان را می‌کنیم که هم تماشاگران ما و هم تماشاگران شیرازی، در آسایش و راحتی بازی را تماشا کنند.

علیزاده در مورد اینکه پس از حرف و حدیث‌هایی که پیرامون وضعیت ادامه همکاری با محمد ربیعی به وجود آمد، گفته می‌شود فضای سردی در مس رفسنجان ایجاد شده، گفت: به هیچ وجه چنین چیزی نیست. کاش به تمرین ما می‌آمدید و شرایط تیم را می‌دیدید. در این چند روز مدیران باشگاه در تمرین حاضر می‌شوند و در کنار بازیکنان و کادرفنی هستند. اخوت خوبی در مجموعه ایجاد شده، بعضی اوقات برخی رسانه‌ها شیطنت می‌کنند و کمی فاصله می‌افتد که این طیعی است اما خداراشکر همدلی و همیت گذشته به تیم برگشته است. امیدواریم بچه‌ها بتوانند در اولین بازی نتیجه خوبی بگیرند.
معاون باشگاه مس رفسنجان در خصوص اینکه آیا پیشنهاد پرسپولیس به محمد ربیعی حتی به صورت شفاهی و غیررسمی، صحت دارد، اظهار داشت:‌ قبلا هم گفته بودم؛ ما یک قرارداد قلبی و یک قرارداد حرفه‌ای با ربیعی داریم. آخر فصل حتما با هم برای ادامه همکاری صحبت می‌کنیم .هرچند که او یک سال دیگر با ما قرارداد دارد.
وی افزود: همیشه دو نوع درخواست وجود دارد؛ رسمی و غیر رسمی. رسمی به باشگاه چیزی ارائه نشده ولی ممکن است با مدیرعامل و یا سرمربی ما صحبت کرده باشند. در طول فصل حتی 4-3 پیشنهاد غیر رسمی به ربیعی شده بود که من خودم درجریانش بودم. به گذشته بر نمی‌گردیم اما اگر چنین چیزی نبود اعلام نمی‌کردند. صددرصد چیزی بوده که اعلام شده و در رسانه‌ها مطرح کردند اما رسمی نبوده است. از طرفی مس رفسنجان هم الان تیم کوچکی نیست و خیلی ها دوست دارند در این تیم کار کنند. در کل محمد ربیعی برای ما زحمت کشیده و دوست داریم به همکاری با ما ادامه بدهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره