نماد آخرین خبر

سه شکایت باشگاه آلومینیوم از ساکت الهامی!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
سه شکایت باشگاه آلومینیوم از ساکت الهامی!

ورزش 3/ باشگاه آلومینیوم اراک طی سه نامه مختلف از سرمربی نساجی مازندران شکایت کرد.
مسابقه فینال جام حذفی بین تیم‌های آلومینیوم اراک و نساجی مازندران برگزار شد و با برتری قائم‌شهری‌ها به پایان رسید که حواشی زیادی در جریان خود داشت و ترکش‌های آن همچنان دیده می‌شود.
باشگاه آلومینیوم اراک پس از دو روز تعطیلی آخر هفته سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال، دیروز شنبه شکایات خود پیرامون برگزاری مسابقه فینال جام حذفی را همراه با مستنداتی که در اختیار داشت، به سازمان لیگ و پیوست آن را برای کمیته‌های انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال ارسال کرد.
چهار نامه و شکایت مختلف از سوی باشگاه آلومینیوم اراک درباره اتفاقات بازی فینال جام حذفی برابر نساجی مازندران به سازمان لیگ ارسال شده که سه نامه مربوط به شکایات مختلف از ساکت الهامی، سرمربی تیم حریف بوده است.
«حضور مقابل رختکن آلومینیوم قبل از شروع مسابقه، عنوان کردن یک حرف نامتعارف، ایجاد درگیری و ضربه به محمد نوازی» در شکایت اول، «اظهارات پس از پایان مسابقه با خبرنگاران در میکسدزون ورزشگاه آزادی و توهین به محمد نوازی» در شکایت دوم و «گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر و عنوان کردن موارد خلاف واقع در روند انتخاب سرمربی تیم آلومینیوم» در شکایت سوم آلومینیوم اراک از سرمربی نساجی مازندران عنوان شده و این باشگاه با ارسال‌ فیلم‌های مربوطه اعاده حیثیت کرده است.
همچنین باشگاه آلومینیوم اراک طی یک نامه مجزا نسبت به قصور مسؤول برگزاری مسابقه فینال جام حذفی که موجب رقم خوردن اتفاقات مقابل رختکن آلومینیوم، دراختیار گذاشتن رختکن این تیم به نساجی مازندران، پراکندگی تماشاگران‌اش در ورزشگاه آزادی، عدم اجازه به مدیران کارخانه و باشگاه آلومینیوم برای حضور در جایگاه مهمانان ویژه و ... شکایت دیگری تنظیم و به سازمان لیگ ارسال کرده است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره