نماد آخرین خبر

پرز بیخ گوش برنابئو، 5 قهرمانی تا ابدیت

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
پرز بیخ گوش برنابئو، 5 قهرمانی تا ابدیت

ورزش 3/ فلورنتینو پرز، رئیس رئال در صورت کسب 5 جام دیگر، با رکورد 33 قهرمانی رئال مادرید با ریاست سانتیاگو برنابئو برابری خواهد کرد.
قهرمانی رئال مادرید در لالیگا روز گذشته قطعی شد و این تیم برای سی و پنجمین بار لالیگا را فتح کرد. به این ترتیب فلورنتینو پرز، رئیس رئال به جام شماره 28 خود دست یافت. رئال با ریاست پرز توانسته برنده 28 جام شود و او حالا 5 جام با سانتیاگو برنابئو، رئیس افسانه ای رئال فاصله دارد.
برنابئو در دوران حضورش روی صندلی ریاست رئال(تا 1978 زمان مرگش) افتخارات فراوانی را برای تیم کسب کرد. رئال با برنابئو 16 بار قهرمان لالیگا و شش بار قهرمان اروپا شد. در آن دوران اما نه سوپرکاپ اسپانیا وجود داشت و نه سوپرکاپ اروپا. در عوض رئال با ریاست برنابئو یک جام اینترناسیونال، دو جام لاتین و دو جام جهانی کوچک را فتح کرد. رئال شش بار نیز قهرمان کوپا دل ری شد تا برنابئو 33 جام را برای رئال به ارمغان آورده باشد.
در سوی مقابل، فلورنتینو پرز دو مقطع ریاست رئال را برعهده داشته است. بین 2000 تا 2006 و از 2009 تاکنون. با او رئال شش بار قهرمان لالیگا شده، دو بار قهرمان کوپا دل ری، 5 بار قهرمان اروپا، 5 جام جهانی باشگاه‌ها، 4 سوپرکاپ اروپا و شش سوپرکاپ اسپانیا.
با کسب 5 قهرمانی دیگر، پرز با برنابئو برابری خواهد کرد. انتظاری که به نظر نمی رسد چندان طولانی شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره