نماد آخرین خبر

خوش‌شانس بودیم که به گل دوم رسیدیم

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
خوش‌شانس بودیم که به گل دوم رسیدیم

ورزش 3/ مکس آلگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس تاکید کرد این تیم تا پایان فصل فقط به کسب سه امتیاز فکر می کند.
یوونتوس امروز در شرایطی که به نظر می رسد بازی آسانی در پیش دارد، در نهایت با دبل لئوناردو بونوچی و گلزنی این بازیکن در دقایق پایانی موفق شد 1-2 از سد ونتزیا عبور کند. مکس آلگری، سرمربی باتجربه بیانکونری در پایان این دیدار تاکید کرد تیمش به این پیروزی نیاز داشته و قصد دارد در ادامه فصل برای درخشش در فصل آینده لیگ ایتالیا خود را آماده کند.
مکس آلگری گفت: امروز باید برنده می شدیم تا شرایط در سه بازی آخر فصل برای یوونتوس پیچیده نشود. ما تنها یک امتیاز با ناپولی فاصله داریم، بنابریان باید تا حد امکان امتیاز کسب کنیم. برای شروع دوباره در فصل بعد به روشی بهتر نیاز به کسب پیروزی در مسابقات پیش رو تا پایان فصل داریم. در این مقطع از فصل تنها مهم این است که پیروز شده و به سه امتیاز دست یابیم.
تیم به خوبی به دروازه ونتزیا نزدیک شد و در 20 دقیقه اول کار خود را به خوبی انجام داد. اما ما همچنین اشتباهات زیادی مرتکب شده، نتوانستیم سرعت لازم را در طول مسابقه حفظ کنیم و البته امروز هوا بسیار گرم بود. در نیمه دون ونتزیا روی هوا به گل تساوی دست یافت و آنها در ادامه واقعا خوب کار کردند، اما ما خوش شانس بودیم که بلافاصله گل دوم را به ثمر رساندیم.
می‌توانید در مورد مسائل تاکتیکی صحبت کنید و ما می‌توانستیم در این مسابقه بهتر عمل کنیم، اما واقعیت این است که سه ماه است همین بازیکنان در ترکیب ثابت قرار می گیرند و ما باید این پیروزی را به عنوان یک نتیجه خوب در نظر بگیریم. پیروزی امروز خیلی مهم بود و ما برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در پایان فصل رو به جلو قدم برداشتیم."

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره