آخرین خبر/ در حالی که این روزها باشگاه پرسپولیس به دنبال آزاد کردن پول سهام از بورس هستند و هنوز هم نتوانسته اند مقدمات برداشت 350 میلیارد تومان را فراهم کنند، ناراحتی بازیکنان این تیم از وضعیت پرداختی هر روز بیشتر می شود. این باشگاه در اقدامی بی سابقه فقط 56 درصد مطالبات بازیکنان را داده و وعده هم داده بود در هفتهجاری 14 درصد دیگر واریزی خواهد داشت اما تاامروز خبری از واریز نبوده است. 

در این بین پرسشی که مطرح می شود این است که نقش کارگزار باشگاه چیست و آیا آنها تعهدات خود را پرداخت کرده اند یا خیر، در این زمینه مهین گستر مدیر اجرایی کارگزار پرسپولیس به خبرنگار آخرین خبر گفت: ما تمام تعهدات خود را به باشگاه پرسپولیس انجام داده ایم و حتی جلوتر از تعهداتمان هم  هستیم. اگر اشتباه نکنم تاکنون بالای 200 میلیارد تومان به این باشگاه پرداختی داشته ایم.

وی تصریح کرد: در واقع فقط مبلغ ناچیزی از قرارداد این فصل باقی مانده که عدد آن کمکی به وضعیت فعلی این باشگاه نمی کند. بدهی های قبلی باشگاه باعث شده تا این تیم دچار مشکلاتی شود. مطمئن باشید اگر از پرداختی های خود عقب بودیم مسئولان این باشگاه این موضوع را عنوان کرده بودند. 

مدیر اجرایی کارگزار پرسپولیس در خصوص اینکه برای فصل بعدی چه برنامه ای دارند، گفت: اگر بدهی های این باشگاه صفر شود در زمینه هزینه کردن ما می توانیم نیازهای این باشگاه را تامین کنیم. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید