آخرین خبر/ سایت فوتبالی نوشت:  در حالیکه مهدی مهدوی کیا دو دروازه بان را جایگزین دو دروازه بان استقلال کرده است از دیروز و بر اساس برخی خبرها دبیرکل فدراسیون فوتبال می خواهد این ماجرا را پیگیری کند.
البته گمانه‌زنی‌هایی درباره دعوت کردن از رضایی به کمیته انضباطی منتشر شده اما هنوز رسما چیزی در این باره اعلام نشده است.
تیم امید ایران روز شنبه جهت برپایى اردوى آماده سازى راهى کشور عراق شد تا بعد از انجام دو بازى دوستانه با تیم زیر ٢٣ این کشور، عازم مسابقات قهرمانى آسیا شود که از ١١خرداد در ازبکستان آغاز خواهد شد.
چند ساعت قبل از پرواز تیم امید به کشور عراق مشخص شد که باشگاه استقلال و فرهاد مجیدى با حضور علیرضا رضایى در اردوى آماده سازى عراق مخالفت کردند و از این رو مهدى مهدوى‌کیا در حالیکه طبق توافق سینا سعیدى‌فر دروازه‌بان سوم استقلال را به استقلال داد اما زمانی که رضایی بر خلاف توافق به اردوی تیم امید بازنگشت نام دروازه بان دیگری هم جایگزین سعیدی فر شد. پارسا جعفرى و رضا کاخ‌ساز را جانشین دروازه‌بان‌های استقلال شدند اما هنوز کاخ ساز به دلیل مشکلات سربازی نتوانسته از تهران به بغداد برود هر چند شنیده شده مشکلات کاخ ساز هم حل شده و به زودی به اردوی تیم امید در عراق اضافه می شود.
در واقع اگر پرونده رضایی طبق آیین نامه انضباطى به کمیته جوانان برود( هنوز این اتفاب نیفتاده است) علیرضا رضایى در آستانه جریمه و محکومیت قرار می گیرد. درست مثل سال ١٣٩٦که وقتى استقلالى‌ها با حضور سید مجید حسینى، امید نورافکن و مهدى قایدى در اردوى آماده سازى تیم امید مخالفت کردند این سه بازیکن یک جلسه از همراهى استقلال محروم شدند.
آبان ماه سال گذشته هم امیر محمد هوشمند و ساسان حسینى دو بازیکنى بودند که بعد از مخالفت باشگاه آلومینیوم اراک با حضور آنها در اردوى تیم امید با محرومیت سه جلسه اى از همراهى تیم باشگاهى خود محکوم شدند.
باید دید فدراسیون فوتبال در قبال این ماجرا چه تصمیمی خواهد گرفت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید