ورزش 3/ محمدجواد پاینده در واکنش به انتشار خبری در وبسایت ورزش سه مبنی بر نامه فدراسیون فوتبال کانادا به ایران در خصوص ترک خاک این کشور بلافاصله پس از پایان دیدار تدارکاتی، توضیحاتی ارائه داد.
روابط عمومی فدراسیون فوتبال ایران در توضیح این خبر گفت:" از خانم اسدی مسئول بین‌الملل فدراسیون در این خصوص استعلام گرفتیم و ایشان گفتند هرگز در نامه فدراسیون فوتبال کانادا چنین چیزی به ما اعلام نشده اما تیم میزبان هزینه هتل را تنها تا یک روز بعد از بازی پرداخت کرده است.»
به گفته پاینده با توجه به اینکه تیم ملی ایران آماده است برای فیفا دی های دوم و سوم هم حریفانی در پیش رو داشته باشد، اصرار دارد هر چه سریعتر به تهران ( یا قطر ) برگردد.
از محمد جواد پاینده درخصوص حریف بعدی تیم ملی ایران هم سوال کردیم که او گفت:« فعلاً چیزی مشخص نیست. تا زمان قطعی شدن حریف ایران برای انجام بازی‌های دوستانه اطلاع رسانی دیگری در این خصوص انجام نمی‌شود و از رسانه‌ها نیز خواهش می کنم در این خصوص همکاری لازم را داشته باشند تا تیم ایران این دوره زمانی دشوار را پشت سر بگذارد.»
او ادامه داد:« اگرچه سفر به کانادا طولانی است و همچنین ممکن است مسائلی را نیز به دنبال داشته باشد، اما این نکته را در نظر داشته باشید که قصد تیم ملی از سفر به کانادا انجام سه بازی دوستانه در این کشور بود که بعدها با بعضی از کارشکنی های سیاسی، مدت سفر ایران کاسته شد در حالی که این موضوع اصلا قابل پیش‌بینی نبود. با این حساب به این دلیل که ما با فدراسیون فوتبال کانادا برای انجام بازی دوستانه قرارداد بسته بودیم قادر به لغو سفر نبودیم چرا که در این صورت باید خسارت لغو این دیدار را عهده دار می شدیم. مجبور به انجام این سفر هستیم اما امیدواریم این بازی و سایر بازی های تدارکاتی در فیفا دی های خرداد ماه نهایت بهره را برای تیم ملی به دنبال داشته باشد.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید