ورزش 3/ ادن هازارد مهیای فینال لیگ قهرمانان است و ابراز امیدواری کرد مصدومیت‌ها او را رها کنند.
ادن هازارد تابستان 2012 به چلسی پیوست در حالی‌که این تیم توانسته بود قهرمان چمپیونزلیگ شود. او هفت سال برای چلسی بازی کرد ولی هرگز با این تیم به فینال لیگ قهرمانان نرسید.
ستاره بلژیکی سال 2019 به رئال پیوست و چلسی دو سال بعد توانست قهرمان چمپیونزلیگ شود ولی او امسال توانسته با رئال به فینال برسد و این فرصت را دارد برای اولین بار قهرمانی اروپا را تجربه کند. هازارد تجربه قهرمانی لیگ اروپا با چلسی را دارد و حالا در انتظار کسب مهم‌ترین جام است.

پس از یک جراحی و دوری دو ماهه، هازارد حالا مشکلی برای همراهی رئال ندارد و امروز کارلو آنچلوتی هم در نشست خبری خود گفت که او می‌تواند در فینال بازی کند. هازارد در مورد شرایط خودش و بازی با لیورپول در فینال گفت:« حس خوبی دارم و در شرایطی مطلوب به بازی فینال رسیده‌ام. برای قهرمانی باید مثل یک تیم باشیم. من به تیم برای درخشش نیاز دارم و می‌دانم که تیم هم به من نیاز دارد. امیدوارم دیگر هرگز مصدوم نشوم. هدفم این است که برای رئال همه توانم را بگذارم و ثابت کنم لایق این پیراهن هستم. می‌خواهم این شراط را عوض کنم. از زمانی که به رئال پیوستم مصدومیت‌ها رهایم نکرده‌اند و امیدوارم شرایط تغییر کند. دوست دارم در رئال بمانم، بیشتر بازی کنم و جام‌های زیادی ببرم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید