ورزش 3/ محمد صلاح امروز تایید کرد که فصل آینده را نیز در لیورپول خواهد ماند.
لیورپول خود را برای فینال شنبه برابر رئال مادرید مهیا می کند. تکرار فینال لیگ قهرمانان فصل 18-2017 که با برتری 3-1 رئال تمام شد ولی قرمزها حالا انگیزه بالایی برای انتقام دارند. تمرین امروز لیورپول با حضور عکاسان و خبرنگاران به انجام رسید و در پایان محمد صلاح در نشستی خبری شرکت کرد.
ستاره مصری در مورد جو حاکم بر تیم گفت:« فضای خوب و مثبتی در تیم وجود دارد. البته که به خاطر از دست دادن قهرمانی لیگ ناراحتیم چون فاصله زیادی با آن نداشتیم ولی هرگز تسلیم نخواهیم شد. دو جام تاکنون برده ایم و معتقدم بهترین راه برای پایان فصل فتح لیگ قهرمانان خواهد بود.»
از قرارداد صلاح یک سال دیگر باقیمانده و دو طرف هنوز بر سر تمدید قرارداد به توافق نرسیده اند. صلاح در مورد آینده اش گفت:« روی این مساله فکر نمی کنم چون بازی حساسی پیش رو داریم و همه تمرکز روی فینال است ولی خیال هواداران راحت، فصل بعد هم در لیورپول بازی خواهم کرد.»
صلاح در فینال سال 2018 توسط سرخیو راموس مصدوم شد و قبل از پایان نیمه اول میدان را ترک کرد. او در این رابطه گفت:« بدترین لحظه ورزشی من بود. حضور در فینال و سپس مصدومیت در دقیقه 30، رفتن به بیمارستان و تماشای شکست تیم.....فصل بعد اما به خودمان گفتیم باید ادامه داد و جبران کرد. این کار را هم انجام دادیم.»
صلاح در مورد عملکردش در فصل جاری گفت:« فکر می کنم همه چیز خوب بود. همیشه هدفم کمک به تیم است و سعی کرده ام مثبت فکر کنم. در زمین تمام انرژی خودم را می گذارم تا تیم نتیجه بگیرد. فکر می کنم یکی از مقاطع بد فصل، نرسیدن به جام جهانی با مصر بود.»
درخشش لوئیز دیاز:« او انگلیسی صحبت نمی کند(می خندد) ولی از ژانویه که به تیم اضافه شد، عالی کار کرده و کمک بسیار بزرگی بوده است.»

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید