ورزش 3/ عملکرد فوق العاده سید حسین حسینی در لیگ بیست و یکم ، آبی ها را در یک قدمی بهترین عملکرد تاریخ لیگ های برگزار شده قرار داده است
در فصل نقل و انتقالات، سپاهان با سید حسین حسینی به جمع بندی نهایی رسیده بود و خیلی ها  حضور حسینی در این تیم در لیگ بیست و یکم را تمام شده می دانستند، ولی  حسینی در حالی که می دانست با حضور رضایی و ماندن رشید مظاهری رقابت سختی برای تصاحب پیراهن شماره یک استقلال دارد پشیمان شد و در تیمی که جوانی اش را پای آن گذاشته بود ماند.
او ماند تا با بهترین عملکرد تاریخ خود و کلین شیت های پر تکرار نه تنها دستکش طلایی لیگ بیست و یکم را تصاحب کند، بلکه یکی از عوامل اصلی  قهرمانی استقلال لقب بگیرد.
باسابقه ترین بازیکن استقلال و کاپیتان دوم این تیم و تنها بازمانده آخرین قهرمانی استقلال در لیگ برتر حالا یکی از مدعیان حضور در جام جهانی است تا مزد زحمات خودش را از فوتبال بگیرد.
او که در نیمه اول بازی برابر مس کرمان عملکردی خیره کننده داشت و با سیوهای خود استقلال را در بازی نگه داشت باید هم اینطوری در پایان بازی در کنار دو گلر دیگر تیم و غلامپور خوشحالی کند.این کمترین حق دروازه بان تیمی است که در این فصل و در جریان تمامی رقابت‌ها در جریان بازی تنها یک باخت جلوی الهلال در اولین بازی داشته است و بعد از آن هیچ وقت شکست را ندید.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید