ورزش 3/ سادیو مانه، ستاره سنگالی لیورپول تاکید کرد شرایط نسبت به فینال سال 2018 برابر رئال مادرید عوض شده است.
لیورپول در فینال لیگ قهرمانان سال 2018 در کیف و با تک گل سادیو مانه، در مقابل رئال مادرید مغلوب شد و بعد از چهار سال، این دو تیم یک بار دیگر در همین مرحله به مصاف یکدیگر می روند. سادیو مانه مدعی شد لیورپول تیم متفاوتی نسبت به آن فصل است و البته فاش کرد تصمیم خود در مورد آینده اش در این باشگاه را بعد از برگزاری فینال لیگ قهرمانان اعلام خواهد کرد.
سادیو مانه گفت: "نسبت به زمان برگزاری فینال لیگ قهرمانان در سال 2018، خیلی چیزها تغییر کرده است. سبک بازی لیورپول عوض شده و حالا ما تجربه وکیفیت بیشتری در تیم داریم. آن شب رئال مادرید تیم بهتری بود و آنها شایسته پیروزی در مسابقه فینال بودند. باز هم به آنها بابت این قهرمانی تبریک می گویم، اما حالا بازی متفاوتی در انتظار دو تیم خواهد بود.
حالا نیز هیچ فشاری وجود ندارد، مطلقا هیچ چیز. فقط باید از حضور در دیدار فینال لیگ قهرمانان لذت ببریم. من فکر می کنم این یک لحظه رویایی برای ماست، پس باید بدون ایجاد فشار روی خودمان از این شرایط لذت ببریم، زیرا این فشار کمکی به موفقیت لیورپول نمی کند. می توانید ببینید که همه بازیکنان تیم لبخند می زنند و نسبت به موفقیت در این دیدار کاملا مطمئن هستند.
حضور در مسابقه فینال شگفت انگیز است و البته می دانیم که بازی آسانی در انتظار لیورپول نخواهد بود. ما به رئال مادرید احترام می گذاریم، برابر یکی از بهترین تیم های جهان بازی خواهیم و کارمان در این بازی دشوار است. بازی خاصی در پیش داریم و باید با تمام توان و انرژی وارد میدان شویم.
احتمال جدایی از لیورپول در پایان فصل؟ بعد از برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان اعلام می کنم که فصل بعد در لیورپول خواهم ماند یا خیر."

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید