آخرین خبر/ کشتی‌کچ یک ورزش نمایشی جذاب و پرستاره است. از راک ستاره پولساز هالیوود تا جان سینا، دیو باتیستا و حتی ری مستر ریو، هر کدام به نوعی در جذب ما به دنیای این ورزش جالب موثر بوده‌اند. پشت پرده این مسابقات هم در نوع خودش جالب است، چون این ورزش یک مبارزه ساده نیست و پیچیدگی‌هایی دارد به‌خصوص این‌که نتایجش هم مثل ضربه‌ها چندان واقعی نیست.

سریال «هیلز» به پشت پرده این ورزش و مناسبات آدم‌هایش می‌پردازد. (برای تماشای رایگان با دوبله اختصاصی کلیک کنید) بخش جالب این ورزش همراهی هواداران در دفاع از یک ستاره محبوب است که به اصطلاح «فیس» نامیده می‌شود و در لاین استوری (خط داستانی) طراحی شده مسابقات، قرار است چهره محبوب هوادار باشد. تماشاگران از ورزشکاران فیس مقابل مبارزان هیلز حمایت می‌کنند. اندر تیکر و رندی اورتون از نمونه‌های معروف ورزشکاران هیلز محسوب می‌شوند. یعنی افرادی که کاراکترشان برای مسابقات منفور طراحی شده. کمپانی‌های کشتی‌کچ برای این‌که هیجان مسابقه بالا برود و تماشاگران به وجد بیایند معمولاً تقابل‌هایی را طراحی می‌کند که نتیجه‌اش هم معلوم است، در بیشتر اوقات ورزشکاران فیس برنده می‌شوند و اگر هم چهره‌های هیلز برنده باشند با نامردی به کمربند قهرمانی می‌رسند. ورزشکاران این رشته جلوی دوربین همدیگر را کتک می‌زنند و ناسزا می‌گویند، اما در پشت صحنه رفاقت دارند و برای برگزاری بهتر مبارزه و اجرای قشنگ فنون طوری‌که صدمه‌ای به کسی نخورد همکاری و تمرین دارند.

سریال «هیلز» با روایت داستان دو برادر که یک کمپانی محلی کشتی کچ دارند به پشت صحنه این رقابت‌ها سرکی می‌کشد. دو برادری که باید چراغ میراث پدری، یعنی مسابقات کشتی کچ را روشن نگه‌دارند. برادر بزرگ‌تر برای خودش یک شخصیت هیل طراحی کرده. اما چالش‌ها از یک جایی به بعد سراغ‌شان می‌آید. بزرگان دوبله مثل میرطاهر مظلومی، امیر جوشقانی، پارسا حمیدی و... به‌جای شخصیت‌های اصلی صحبت‌کرده‌اند و نمره سریال از کاربران و منتقدان هم بالاست. سریال در کنار صحنه‌های زد و خورد، وجوه انسانی جالبی دارد و قصه‌اش مخاطب را درگیر می‌کند. برای تماشای آن کافی است آخرین خبرتان را به‌روز کنید و به لینک زیر بروید:

>> لینک تماشای سریال با دوبله اختصاصی

نکته: تماشای سریال با اینترنت تلفن همراه رایگان است (حجم مصرفی تمام بهاء) و با اینترنت خانگی در ازای خرید یک اشتراک با تخفیف ویژه حجم مصرفی نیم بهاء خواهد بود.              

شاید این پیشنهادها را هم دوست داشتید:
.

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar