طرفداری/ باشگاه پرسپولیس در حال بررسی شرایط سعید عزت اللهی است
سعید عزت اللهی یکی از گزینه های باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده است.
پرسپولیس خلاف فصل قبل حضور پرقدرتی در نقل و انتقالات تا به این جای کار داشته و پس از توافق نهایی با علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی گنجی به دنبال توافق نهایی با احمد نوراللهی هم هست.
رضا اسدی از مجموعه پرسپولیس جدا می شود و یحیی گل محمدی به دنبال جذب جانشین این بازیکن است. در این میان طی روزهای اخیر نام احمد نوراللهی مطرح شده در حالی که باشگاه پرسپولیس به دنبال آن است در موازات مذاکره با نوراللهی با سعید عزت اللهی نیز مذاکراتی داشته باشد. این اتفاق در حالی است که نام عزت اللهی در لیست فرهاد مجیدی و باشگاه استقلال نیز دیده می شود.
آخرین خبرهای دریافتی طرفداری حکایت از آن دارد باشگاه پرسپولیس از طریق یکی از نزدیکان سعید عزت اللهی درحال پیگیری وضعیت این بازیکن است. البته باشگاه وایله بولد کلاب دانمارک برای فروش سعید عزت اللهی مبلغ 2.5 میلیون دلار می خواهد که این موضوع کار جذب او را سخت می کند.
البته گفته می شود به دلیل اینکه جام جهانی در پیش است، خود سعید عزت اللهی علاقه دارد در تیمی حضور داشته باشد که فرصت بازی کردن به او برسد ولی مبلغ 2.5 میلیون دلار چیزی نیست که استقلال و پرسپولیس بتوانند آن را پرداخت کنند.
شاید تنها راه، انتقال قرضی سعید عزت اللهی باشد که خود او هم نسبت به این موضوع بی میل نیست چون امسال برای او با توجه به جام جهانی بسیار مهم است. همچنین اگر او قرضی جدا شود، دوباره به باشگاه دانمارکی برمی گردد و این باشگاه هم ضرر نمی کند چرا که می تواند فصل بعد او را به فروش برساند.
در حال حاضر هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به جذب او علاقه مند هستند و باید در نهایت سرنوشت سعید عزت اللهی چه می شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید