تسنیم/ سرپرست تیم ملوان بندر انزلی گفت که این تیم حضوری طولانی‌ مدت در لیگ برتر فوتبال خواهد داشت.

حسین برومند درباره صعود ملوان بندر انزلی به لیگ برتر فوتبال، گفت: بیش از 6 سال در انتظار صعود به لیگ برتر بودیم و اشکان پوررشید (عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان)، مدیرعامل باشگاه،‌ مربیان و بازیکنان زحمات زیادی کشیدند. همدلی و رفاقت بین مربیان و بازیکنان، رمز این موفقیت بود و همه می‌خواستند به حسرت صعود پایان بدهند.
وی با اشاره به نشاطی که در میان طرفداران قوی سپید انزلی به وجود آمد، اظهار داشت: مردم انزلی عاشق ملوان هستند و جشن‌های بزرگی در شهر برپا کردند. دو سال پیش نزدیک بود به لیگ دسته دوم سقوط کنیم و برای سقوط نکردن می‌جنگیدیم. خدا را شکر با همدلی میان بازیکنان، امسال شرایط خوبی داشتیم و پوررشید یک‌تنه از ملوان حمایت می‌کرد. دو هفته دیگر پیش رو داریم و ان‌شاءالله با دو برد دیگر، قهرمان لیگ یک شویم.
سرپرست تیم ملوان در خصوص شرایط ورزشگاه سیروس قایقران انزلی (تختی انزلی سابق) برای شرکت در لیگ برتر تصریح کرد: ورزشگاه سیروس قایقران از همه لحاظ عالی است و موارد باقیمانده برطرف خواهد شد. سکوهای روبروی جایگاه درست شده و ان‌شاءالله سایر بخش‌ها ترمیم شود. وقتی مدیران شهر انزلی و استان گیلان می‌بینند چنین هواداران پرشوری داریم، باید حمایت لازم را داشته باشند. اگر سکوهای کنار زمین هم مرمت شود، هواداران بیشتری خواهیم داشت.
برومند با بیان اینکه ملوان به جایگاه اصلی خودش برگشته است، در مورد برنامه این باشگاه برای شرکت در لیگ برتر خاطرنشان کرد: تیم ملوان صد درصد خودش را حفظ می‌کند و مدیریت باشگاه برای جذب بازیکنان برنامه‌ریزی خواهد کرد. مدیران باشگاه ما آشنایی خوبی با فوتبال دارند و قطعاً در لیگ برتر ماندگار خواهیم بود.
وی درباره حاشیه‌هایی که در مورد سربازی سیاوش یزدانی و محمد حسین مرادمند برای ملوانان مطرح شد، بیان کرد: هیچ مورد و مشکلی نداشتیم و این دو بازیکن هم با ما تمرین می‌کردند. بازی نکردن آنها هم به تشخیص سرمربی بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید