نماد آخرین خبر

اسطوره ورزش نروژ: هالند یک در میلیون است!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
اسطوره ورزش نروژ: هالند یک در میلیون است!

ورزش 3/ پیتر نورثاگ، قهرمان نروژی رقابت‌های المپیک، از تماشای عملکرد ارلینگ هالند شگفت‌زده شد.
تیم ملی نروژ شب گذشته در چارچوب دیدارهای مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا به مصاف سوئد رفته و با نتیجه 2-3 برابر این تیم به پیروزی رسید. 
هالند ستاره بی‌چون و چرای تیمش در این دیدار بود و موفق شد با به ثمر رساندن دو گل از سه گل نروژ نقش مهمی در  پیروزی این تیم در این بازی و کسب این سه امتیاز ایفا کرده باشد. 
نروژ با کسب سه امتیاز این بازی موفق شد با 10 امیتاز در صدر جدول گروهش قرار گرفته و شانس صعودش به مرحله نهایی لیگ ملت‌های اروپا را افزایش دهد. 
هالند با دو گلی که در این بازی به ثمر رساندند توانست تعداد گل‌های ملی خودش را به 20 گل در 21 بازی برساند تا در عرصه ملی نیز مانند رده باشگاهی عملکرد درخشان و فوق العاده‌ای را از خودش به نمایش گذاشته باشد.. 
نورثاگ پس از پایان این بازی در گفتگو با خبرنگاران از عملکرد این بازیکن تمجید کرده و اظهار داشت:« ارلینگ واقعا بازیکنی یک در میلیون است. او هرکاری بخواهد انجام می‌دهد. وقتی توپ در اختیار اوست، متوجه می‌شوید که برای بقیه ترسناک است. همه تقریبا انتظار گلزنی دارند.»

او در ادامه درباره اهمیت درخشش هالند در این بازی برابر سوئد اظهار داشت:« افراد زیادی هستند که امروز به اینجا آمدند و امیدوار بودند که او برای تیم‌شان در دیدار برابر سوئد درخشان ظاهر شود. او این کار را به خوبی هرچه تمام‌تر انجام داد. من واقعا تحت تاثیر عملکرد خوب او در این بازی قرار گرفتم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره