logo

مدیرعامل آلومینیوم اراک: شاید قراردادی ۲ ساله با رحمتی ببندیم

منبع
تسنيم
بروزرسانی
مدیرعامل آلومینیوم اراک: شاید قراردادی ۲ ساله با رحمتی ببندیم

تسنیم/ مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک از ویرایش قرارداد سرمربی تیم فوتبال این باشگاه و احتمال افزایش مدت آن به دو سال خبر داد.

محمد رجائیان درباره شرایط تیم فوتبال آلومینیوم اراک، گفت: مدیران آلومینیوم دو سال پیش تصمیم به فروش باشگاه گرفتند، اما سهامدار عمده شرکت در اراک حضور داشت و باشگاه آلومینیوم با رایزنی‌های او، به فعالیت خود در استان مرکزی ادامه داد. تیم سپس وارد لیگ برتر شد و در دو سال اخیر نتایج بسیار خوبی گرفت. آلومینیوم فصل گذشته نتایجی کسب کرد که کار را برای من بسیار سخت کرده است.
شاید قراردادی 2 ساله با رحمتی ببندیم
وی در مورد وضعیت مهدی رحمتی در آلومینیوم اراک اظهار داشت: وقتی رحمتی به آلومینیوم آمد، قرارداد 1.5 ساله‌ای امضا کرد که فعال شدن یک سال آن، به صعود به فینال جام حذفی یا کسب رتبه تک رقمی منوط شد که هر دو تحقق یافت. خطیبی زحمات زیادی برای آلومینیوم کشید، اما برخی اوقات نتایج در اختیار مدیرعامل یا مربی نیست. رحمتی فصل آینده در آلومینیوم می‌ماند و قراردادمان امروز یا فردا نهایی می‌شود. شاید قرارداد یک ساله یا دو ساله (با رحمتی) ببندیم.
امیدوارم این نشاط در اراک باقی بماند
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک با بیان اینکه تیم فوتبال این باشگاه شخصیت خوبی یافته است، تصریح کرد: مردم اراک علاقه ویژه‌ای به آلومینیوم دارند و مقامات استانی به باشگاه کمک می‌کنند که امیدوارم باعث شود این نشاط در اراک باقی بماند. به‌زودی تکلیف بازیکنان را مشخص خواهیم کرد. رحمتی با بازیکنان مدنظرش صحبت‌هایی کرده، اما خودمان باید با این نفرات مذاکره کنیم. از روز دوشنبه جلسات کارگروه نقل‌وانتقالات را تشکیل می‌دهیم تا به جمع‌بندی نهایی برسیم.
در کُردان اردو می‌زنیم
رجائیان راجع به زمان آغاز تمرینات تیم آلومینیوم اراک بیان کرد: تست‌های پزشکی و تمرینات تیم از روز چهارم تیر ماه آغاز می‌شود. در یک منطقه خوش آب و هوای کشور که به احتمال زیاد کُردان کرج خواهد بود، اردویی تدارکاتی برپا می‌کنیم و پس از چند روز تعطیلی، تیم در چند بازی دوستانه به میدان می‌رود. با توجه به برگزاری جام جهانی، فصل آینده به‌صورت فشرده برگزار می‌شود و فرصت زیادی تا شروع بازی‌ها نداریم.
اراک قابلیت‌های مثبتی دارد، اما مخالف افق کاذب برای بازیکنان هستیم
وی در مورد رقم‌های سرسام‌آور قراردادهای بازیکنان فوتبال که به 10 یا 15 میلیارد تومان می‌رسد، تصریح کرد: این اعداد را قبول نداریم. آلومینیوم بودجه‌ای برای پرداخت این ارقام ندارد و به قول‌های خودش مبنی بر پرداخت پاداش یا درصد قراردادها پایبند است. اراک به تهران نزدیک است و قابلیت‌های مثبتی دارد، اما مخالف در نظر گرفتن افق کاذب برای بازیکنان هستیم.
وارد مافیای کثیف فوتبال نمی‌شویم
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در ادامه عنوان کرد: 17 هزار اراکی در فینال جام حذفی حاضر شدند، اتفاقی که در نوع خود بی‌سابقه بود. آنها پس از شکست تیم، حمایت خوبی از مربیان و بازیکنان آلومینیوم داشتند و توجه به مسئولیت اجتماعی در باشگاه تقویت شد. با این حال وارد مافیای کثیف فوتبال نمی‌شویم و از طریق کارگروه نقل‌وانتقالات، اقدام به جذب بازیکن و عقد قرارداد با نفرات موردنظر رحمتی می‌کنیم. این ارقام کاذب به مذاق ما جور درنمی‌آید.
رحمتی مذاکرات خود را با استقلال پیگیری نکرد
رجائیان در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه استقلال مذاکره‌ای با مهدی رحمتی داشته است یا خیر، به تسنیم گفت: استقلال از رحمتی به‌عنوان یکی از گزینه‌های خود یاد کرد، اما او با ما قرارداد دارد و مذاکرات خود را با استقلال پیگیری نکرد.
امانتدار پولی هستیم که با زحمت کارگران به باشگاه تزریق می‌شود
وی درباره سایر برنامه‌های خود برای باشگاه آلومینیوم بیان کرد: به دنبال ایجاد کمپ تمرینی هستیم و اعتبار اولیه را دریافت کرده‌ایم. همچنین می‌توانیم به‌عنوان یکی از اولین باشگاه‌ها وارد بورس شویم و همه موارد مالی در آلومینیوم شفاف می‌شود. کارگران آلومینیوم در سخت‌ترین شرایط زحمت می‌کشند و ما امانتدار پولی هستیم که با زحمت کارگران به باشگاه تزریق می‌شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره