نماد آخرین خبر

واکنش کریمی به شایعه ممنوع‌الکار بودن مجیدی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
واکنش کریمی به شایعه ممنوع‌الکار بودن مجیدی

ورزش 3/ عضو هیئت مدیره استقلال می گوید که هواداران نگران انتخاب سرمربی تیمشان نباشند چرا که آجورلو بهترین گزینه را معرفی می کند.
حواشی پیرامون انتخاب سرمربی استقلال به اوج خود رسیده است. طی دو هفته اخیر، نام بیش از 12 سرمربی پیرامون نیمکت آبی ها به گوش رسید که اتفاق بسیار عجیب و باورنکردنی برای قهرمان لیگ برتر به شمار می رود. البته ظاهرا قرار است ظرف امروز و فردا نام سرمربی جدید این تیم معرفی شود.
حجت کریمی عضو هیئت مدیره آبی ها درخصوص نگرانی هواداران استقلال پس از جدایی فرهاد مجیدی اظهار داشت: هواداران عزیز نگران نباشند. نگرانی آنها همیشه به حق است و این از روی علاقه قلبی آنها به این باشگاه و تاریخش است که نمی‌توانند صبوری زیادی داشته باشند. قطعا نگرانی آنها برای ما اهمیت بالایی دارد و ما باید قدر این سرمایه‌های بزرگ‌مان را بدانیم.
او ادامه داد: همیشه گفتم که هواداران سرمایه اصلی باشگاه هستند و نباید با احساسات آنها بازی شود به همین خاطر از آنها خواهش دارم که به حواشی و شایعاتی که هر لحظه در حال انتشار است بی توجه باشند.
سرمربی استقلال چه زمانی معرفی می‌شود، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در این خصوص گفت: حقیقتا تصمیم گیری در این مورد با آقای آجورلو است و هر اتفاقی که نهایی شود ایشان اعلام خواهند کرد. مطمئن هستیم و هواداران هم مطمئن باشند که ایشان بهترین گزینه ممکن را انتخاب خواهند کرد.
او در پاسخ به این سوال که آیا در جریان مذاکرات با رضا عنایتی بوده یا خیر، گفت: به هیچ عنوان. آقای آجورلو تمامی مقدمات برای انتخاب گزینه‌ها و گفتگو و در نهایت انتخاب سرمربی را در دست دارند.

کریمی همچنین درمورد شایعاتی مبنی بر ممنوع الکار بودن فرهاد مجیدی برای ادامه همکاری با استقلال گفت: این چیزی به غیر از یک شایعه بی اساس نبود و باشگاه همواره سعی داشت که ایشان به همکاری ادامه بدهند و این جدایی تنها به خواست ایشان بود.
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال همچنین درمورد نقل و انتقالات تیم هم گفت: به امید خدا مدیریت باشگاه به درستی این شرایط را فراهم خواهد کرد که بهترین گزینه‌ها به تیم اضافه شوند و این اقدام هم از طریق آقای آجورلو در جریان است. جای نگرانی وجود ندارد و حتی برای تمدید قراردادها هم برنامه دقیقی وجود دارد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره