logo

بیل‌زدن و جمع‌آوری زباله در انتظار مدافع وستهام

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
بیل‌زدن و جمع‌آوری زباله در انتظار مدافع وستهام

ورزش 3/ کورت زوما، مدافع گربه آزار وستهام همراه برادرش باید به زودی 180 ساعت خدمات اجتماعی خود را شروع کنند.
چندی پیش بود که انتشار ویدیوی جنجالی کورت زوما باعث ایجاد حواشی زیادی پیرامون این بازیکن شد. کورت زوما در این ویدیو به یکی از گربه هایش لگد محکمی زد و این اقدام پس از علنی شدن، باعث شد مدافع فرانسوی وستهام تحت هجمه شدید قرار بگیرد.
باشگاه وستهام زوما را 250 هزار پوند(300 هزار یورو) که بخشی از دستمزد او بود، جریمه کرد، دو گربه وی به انجمن سلطنتی جلوگیری از خشونت علیه حیوانات منتقل شدند و این پایان کار نبود. آدیداس که تا پیش از این اسپانسر کورت زوما بود، اعلام کرد که این بازیکن از این پس ورزشکار این شرکت محسوب نمی شود. این تنها بخشی از هجمه هایی بود که بعد از این اتفاق برای مدافع فرانسوی رخ داد.
یوآن، برادر کورت زوما که خودش این فیلم را گرفته و به اتهام همدستی تحت پیگرد قانونی قرار گرفته بود، هفته گذشته نیز در دادگاه تیمز در شرق لندن حاضر شد و اعتراف کرد که به برادر بزرگترش کمک، تشویق، توصیه یا تحریک به ارتکاب جرم کرده است.
همچنین خود کورت زوما نیز در این دادگاه حاضر شد و به آزار و اذیت گربه ها اعتراف کرد. 
حکم زوما اخیرا اعلام شد و بر این اساس، مدافع وستهام به 12 ماه خدمات اجتماعی و محرومیت از نگهداری از گربه به مدت ۵ سال محکوم شد. او باید 180 ساعت مشغول خدمات اجتماعی شود و به او و برادرش اطلاع داده اند که باید کارهایی که می تواند شامل بیل زدن، جمع آوری زباله، نگهداری از زمین، نقاشی یا مقابله با گرافیتی باشد را در ملا عام انجام دهند.

این به آن معناست که زوما باید برای انجام 180 ساعت خدمات اجتماعی خود، درست در آغاز فصل جدید فوتبال، جلیقه زرد بپوشد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره