logo
  1. برگزیده
ورزشی

پاسخ نکونام به شایعات حضور در استقلال

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
پاسخ نکونام به شایعات حضور در استقلال

ورزش 3/ درحالیکه از شب گذشته اخبار و شایعات جدیدی درخصوص حضور جواد نکونام روی نیمکت استقلال منتشر شد، اما سرمربی فولاد تمام این اخبار را تکذیب می کند.
پروسه انتخاب سرمربی جدید استقلال به اتفاقی عجیب و خسته کننده تبدیل شده است. پس از استعفای فرهاد مجیدی از هدایت آبی های پایتخت، مدیران این تیم باب مذاکره با سایر گزینه ها را باز کردند و در این مدت در مقاطع مختلفی با سرمربیان گوناگون وارد مذاکره شدند.
نخستین هدف بزرگ مصطفی آجورلو و مدیران استقلال برای انتخاب جانشین مجیدی، کسی نبود جز جواد نکونام سرمربی موفق فولاد که آبی ها طی روزهای متوالی به دنبال جلب رضایت نکو بودند اما در نهایت او به استقلالی ها پاسخ منفی داد و با صدور بیانیه ای اعلام کرد که قصد نشستن روی نیمکت آبی ها را ندارد.
پس از این پاسخ منفی بزرگ، استقلالی ها در پی گزینه های دیگر با افراد مختلفی وارد مذاکره شدند که در روزهای گذشته، اسامی متعددی مانند آندره آ استراماچونی، ژوزه مورایس، سنول گونش، زوران مامیچ، رازوان لوچسکیو، ارسون یانال، ارطغرول ساغلام، رضا عنایتی و... برای انتخاب به عنوان سرمربی آبی پوشان در فضای مجازی منتشر گردید که مدیران استقلال هرگز این اسامی را تأیید یا تکذیب نکردند.
با این حال از دو شب پیش اخبار متعددی درباره مذاکره مدیران باشگاه با الکس نوری سرمربی ایرانی – آلمانی به گوش رسید و حتی برخی منابع از توافق نهایی طرفین خبر دادند و اعلام شد که نوری سرمربی بعدی آبی های پایتخت خواهد بود. اما از شب گذشته یک بار دیگر شایعه حضور نکونام در استقلال به گوش رسید.
برخی از رسانه های مجازی مدعی شدند که نکونام برای حضور در استقلال با مدیران باشگاه وارد مذاکره شده تا به عنوان سرمربی جدید آبی ها انتخاب شود. ادعای عجیبی که بعد از بیانیه نکو و پاسخ منفی او به آجورلو، عجیب تر هم شد.

با این حال، برای روشن شدن ابعاد ماجرا خبرنگار ورزش سه در تلاش بود تا بتواند با سرمربی فولاد که این روزها تمایلی به صحبت با رسانه ها ندارد، ارتباط برقرار کند. در نهایت این تلاش ها نتیجه داد و نکو صراحتا اعلام کرد که تا این لحظه سر تصمیم قبلی خود مانده است.
نکونام در این باره به خبرنگار ورزش سه گفت: تا این لحظه پاسخ من به استقلال منفی است. استقلال تیم بزرگی است و بدون حتم مربی خوبی جذب خواهد کرد ولی همانطور که گفتم من با احترام به استقلال نمی آیم.
بدین ترتیب باید پرونده حضور نکونام در استقلال را بسته شده بدانیم. سرمربی فولاد به کارش در جمع اهوازی ها ادامه خواهد داد و سرمربی آبی های پایتخت فرد دیگری بجز نکونام است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر