logo

جلسه بحث برانگیز وزیر ورزش با بازیکنان تیم‌ملی!

منبع
آنا
بروزرسانی
جلسه بحث برانگیز وزیر ورزش با بازیکنان تیم‌ملی!

آنا/ شایعاتی مطرح شده که حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان به دنبال تغییرات در کادر فنی تیم ملی است تا بار دیگر سرمربی پرتغالی به تیم ملی برگردد.
جلسه حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان با شش بازیکن تیم ملی در اردوی قطر بسیار بحث برانگیز شد و این سؤال را ایجاد کرد که جلسه‌ای بدون حضور سرمربی تیم ملی چه محتوایی داشته است.
با این حال برخی رسانه‌ها که رابطه‌ای نزدیک به جریان کارلوس کی‌روش دارند، خبر از بازگشت این مربی به تیم ملی برای جام جهانی 2022 قطر داده‌اند. در این بین زمزمه‌هایی مطرح شده که وزارت ورزش و جوانان به دنبال این تغییرات است و مراجعی بالاتر از فدراسیون فوتبال با مشاورانی که دارند، کارلوس کی‌روش را پیشنهاد داده‌اند.
موضوع از این قرار است که جریان کارلوس کی‌روش که در دولت نفوذ پیدا کرده‌اند، ماه‌هاست به دنبال کودتا علیه تیم ملی هستند تا با برکناری سرمربی فعلی، راه بازگشت سرمربی پرتغالی باز شود. هرچند برخی نهادهای نظارتی با توجه به اتفاقاتی که در دوران حضور کی‌روش در فوتبال کشور رقم خورد، موافق بازگشت این فرد نیستند. صفر شدن پاداش‌های تیم ملی در فیفا از دو جام جهانی 2014 و 2018 که با یکی از اسناد فیفا مشخص شد بخش زیادی از آن به حساب کی‌روش و همراهانش رفته، یکی از نگرانی‌های جدی برای بازگشت مجدد این فرد به فوتبال ایران است.
با این حال جریان نزدیک به کی‌روش که در زمان حضور او پاداش‌های خوبی دریافت کردند و نام‌شان در میان نجومی بگیران بوده، از هیچ فرصتی برای باز کردن راه بازگشت سرمربی پرتغالی دریغ نمی‌کنند. سؤالی که مطرح می‌شود این است که آیا حمید سجادی واقعاً برکناری اسکوچیچ از هدایت تیم ملی را دنبال می‌کند یا وزیر ورزش در این زمینه دخالتی ندارد؟ سؤالی که با مشخص شدن پاسخ آن از سوی وزیر ورزش، خیلی چیزها را مشخص خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید