نماد آخرین خبر

مقصد عجیب و غیرمنتظره برای مهاجم هلندی بارسا

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
مقصد عجیب و غیرمنتظره برای مهاجم هلندی بارسا

ورزش 3/ لوک دی‌یونگ پس از یک فصل بازی در بارسلونا به سویا برگشته ولی در حالی که یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد، ممکن است راهی لیگ مکزیک شود.
در فصل تابستان سال گذشته و با نظر رونالد کومان بود که بارسلونا موفق به جذب قرضی لوک دی‌یونگ، مهاجم باتجربه و هلندی سویا شد. این بازیکن در هفته های ابتدایی حضور در نوکمپ عملکرد چندان خوبی از خود ارائه نداد و با جدایی رونالد کومان و ورود ژاوی بود که دیگر تقریبا جدایی لوک دی‌یونگ و بازگشت او به رختکن سویا قطعی به نظر می رسید.
اما در ادامه ژاوی در چند مسابقه و در دقایق پایانی به این بازیکن اعتماد کرد و دی‌یونگ نیز با به ثمر رساندن گل های حساس به خوبی پاسخ این اعتماد را داد. اخبار حاکی از انتقال یک مهاجم بزرگ در فصل تابستان به بارسلوناست و این باشگاه به شدت برای خرید رابرت لواندوفسکی از بایرن مونیخ تلاش می کند. همچنین کاتالان ها هنوز در مورد تمدید قرضی قرارداد با سویا به توافق نرسیده اند تا آینده لوک دی‌یونگ در هاله ای از ابهام قرار گیرد. اخیرا او در مصاحبه ای مدعی شد حتی اگر بازیکن نیمکت نشین هم باشد، دوست دارد یک فصل دیگر در بارسلونا باقی بماند ولی به نظر قرار است راهی تیمی از فوتبال مکزیک شود.
طبق ادعای آاس، دی‌یونگ به سویا برگشته و این باشگاه هم تمایلی برای حفظ او ندارد. باشگاه اندلوسی در چند روز گذشته با دپورتیوو تولوکا مکزیک مذاکرات پیشرفته ای داشته و دی‌یونگ نیز بی میل نیست راهی لیگ مکزیک شود. تولوکا حاضر است 5 میلیون یورو نیز هزینه کند. باشگاهی که ابتدا قصد جذب ادی کاوانی را داشت ولی موفق نشد و حالا روی دی‌یونگ تمرکز کرده است. لیگ مکزیک به زودی شروع می شود و تولوکا قصد دارد هر چه زودتر این انتقال را نهایی کند. چند تیم ترکیه ای و نیز پی اس وی آیندهوون، باشگاه سابق دی‌یونگ نیز خواهان او هستند ولی طبق ادعای آاس، تولوکا مکزیک فعلا بیشترین شانس را برای داشتن ستاره هلندی دارد!

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره