logo

هیچ مشکلی برای بازی مقابل رئال ندارم

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
هیچ مشکلی برای بازی مقابل رئال ندارم

ورزش 3/ مارسلو می‌گوید امروز شادترین روز زندگی‌اش است چون با وجدانی راحت رئال را ترک خواهد کرد. او قصد بازنشستگی ندارد و مشکلی برای رویارویی با رئال نیز نخواهد داشت.
مارسلو امروز به‌عنوان پرافخارترین بازیکن تاریخ رئال رسما از باشگاه مادریدی جدا شد. او نزدیک به 16 سال برای رئال بازی کرد و به 25 جام دست یافت. مراسم خداحافظی مارسلو ساعتی پیش در برنابئو به انجام رسید و او سپس در نشستی خبری شرکت کرد.
مارسلو گفت:« خیلی به آینده فکر نمی‌کنم؛ سخت‌تر از هر چیزی خداحافظی کردن است. بازی با پیراهن رئال بهترین اتفاق ممکن است و از آینده ترسی ندارم. تاریخ من از قبل نوشته شده است. پدربزرگم از هر چه که در رئال رسیدم، سهم دارد. او همیشه به من آزادی عمل می‌داد و باعث شد زودتر به بلوغ فکری برسم. در 18 سالگی وقتی به رئال پیوستم، اعتماد به‌نفس بالایی داشتم. به 18 ساله‌های الان که نگاه می‌کنم، متوجه تفاوت‌ها می‌شوم. در مراسم خداحافظی وجدانم راحت بود و در حالی رئال را ترک می‌کنم که به همه آرزوهایم رسیدم. خوش شانس بودم که در رئال زیر نظر مربیان خوبی کار کردم و هم‌تیمی بازیکنانی بزرگ بودم. از هر مربی چیزهایی یاد گرفتم. امسال دقایق زیادی بازی نکردم با این حال حس می‌کنم بازیکن مفیدی بودم. شکل قهرمانی‌مان در چمپیونزلیگ فوق العاده بود و با وجود اینکه تقریبا در این جام بازی نکردم، ولی خوشحال‌ترین بودم. گاهی با آنچلوتی بحث‌مان می‌شد ولی فردا روی هم را می‌بوسیدیم.»
شادترین روز:« امروز شادترین روز من است چون در حالی رئال را ترک می‌کنم که معتقدم میراثی بزرگ از خود در این باشگاه به‌جا گذاشتم.»
آینده:« به فوتبال ادامه خواهم داد و قصد بازنشستگی ندارم. فکر می‌کنم می‌توانم همچنان به بازی ادامه دهم. من حرفه‌ایم و مشکلی بابت قرار گرفتن مقابل رئال نخواهم داشت. هرچند دوست داشتم در رئال بمانم ولی حالا به‌دنبال مقصدی دیگر خواهم بود. از یک چیز مطمئنم؛ روزی به رئال باز خواهم گشت هرچند نه به‌عنوان بازیکن. کسی نمی‌تواند درک کند چه حسی به رئال مادرید دارم. من از زندگی در مادرید هم لذت می‌برم.»
میراث مارسلو در رئال:« چیزی که اینجا فرا گرفتم، تواضع است، اینکه بدانید از کجا و به چه تیمی آمده‌اید. به خانواده‌ام گفته‌ام که پنج قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرده‌ام و این آخری، فینالی بود که بیشترین احساس خوشحالی را داشتم، با وجود اینکه در آن بازی نکردم. این احساس بسیار مهمی است. من قبل از بازی با رودریگو صحبت کردم و همچنین صحبت‌های خوبی با فده والورده داشتم. این باعث شد احساس کنم، بسیار مهم هستم. این میراثی است که می‌خواهم پشت سر بگذارم. اینکه جوانان تیم بفهمند رئال مهم‌تر از چیزی است که تصور می‌کنند.»

مربیگری:« خیر، در خودم توانایی مربیگری را نمی‌بینم. هرگز سیستم‌ها را درک نکردم ولی همیشه از فوتبال بازی کردن لذت برده‌ام. توانایی‌های دیگری دارم که به کار فوتبال می‌آید و خودم را پس از بازنشستگی وقف آنها خواهم کرد.»
پیشنهاد از ترکیه:« خیر، فعلا خبری نیست و پس از تصمیم گیری به اطلاع همه خواهم رساند.»
خودت را لایق تمدید قرارداد می‌دانستی؟« احساس نمی‌کنم که یک اسطوره هستم و خودم را لایق این عنوان نمی‌دانم. هر کس هر چه می‌خواهد فکر می‌کند. بازیکنی هستم که می‌خواهد برنده شود و می‌خواهد به اهدافش برسد. هیچ مشکلی برای ترک رئال ندارم و دنیا قرار نیست به پایان برسد. زندگی‌ام با ترک مادرید متوقف نخواهد شد. چیزهای زیبای دیگری نیز در زندگی وجود دارد. امروز، روز شادی است و ناراحت و دلخور از رئال نمی‌روم. پس از جلسه با باشگاه تصمیم بر این شد که جدا شوم. جدایی از باشگاهِ زندگی‌ات ساده نیست و من همیشه مشوق رئال خواهم بود ولی نمی‌خواستم سربار تیم باشم.»
رکوردشکنی در رئال:« برایم باعث افتخار است که روزی یک بازیکن رکورد مرا بشکند. کریم بنزما، مودریچ، کاسمیرو و هر که می‌خواهد باشد. من تاریخم را نوشتم و خوشحال می‌شوم رکوردم را یک بازیکن دیگر تصاحب کند.»

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره