نماد آخرین خبر

ستاره جدید سرخ‌ها؛ ترکیب سوارز و کاوانی!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
ستاره جدید سرخ‌ها؛ ترکیب سوارز و کاوانی!

ورزش 3/ هم‌تیمی مراکشی داروین نونز در بنفیکا می‌گوید مهاجم اروگوئه‌ای در لیگ برتر انگلیس هم به اندازه لیگ پرتغال موفق شده و گل‌های زیای برای لیورپول به ثمر خواهد رساند.
بعد از قطعی شدن انتقال داروین نونز، مهاجم اروگوئه‌ای بنفیکا، به لیورپول هواداران این تیم انگلیسی از حضور یک مهاجم گلزن در تیم‌شان خوشحال شدند اما منتقدینی هم بودند که سطح آمادگی جسمانی او را برای بازی در لیگ برتر کافی ندانسته و معتقد بودند نونز در لیورپول به اندازه بنفیکا موفق نخواهد بود.
اما هم‌تیمی مراکشی نونز در بنفیکا، عادل تاعرابت، ضمن دفاع از او گفت شک ندارد که نونز در لیورپول هم مثل بنفیکا گلزنی خواهد کرد. تاعرابت از هم‌تیمی سابقش نونز به عنوان یک برنده بالفطره یاد کرد و گفت بازی او ترکیبی از لوئیس سوارز و ادینسون کاوانی است. دو مهاجم سرشناس اروگوئه‌ای که به نظر می‌رسد داروین نونز به زودی پا در جای پای آنها خواهد گذاشت.

عادل تراعبت در صحبتهای خود درباره نونز گفت:" او هم پرشهای بلندی دارد، هم می‌تواند مدافعین را در کورس سرعت جا بگذارد و رویهم‌رفته ترکیبی از سوارز و کاوانی است".
تراعبت بهتر از هر کسی می‌تواند آینده نونز در لیگ برتر را پیش‌بینی کند چرا که او هم در بنفیکا هم‌تیمی نونز بوده و هم سابقه بازی در لیگ برتر جزیره را دارد. او با پیراهن تاتنهام و کوئینزپارک رنجرز سابقه بازی در فوتبال انگلیس را داشته است.

داروین نونز در سال 2020 با امضای قراردادی 5ساله به بنفیکا پیوست. او در دوران دو ساله حضورش در این باشگاه 57 بازی انجام داد و 32 گل به ثمر رساند. اکثر گلهای او اما در فصل گذشته به ثمر رسید و او از فصل گذشته بود که توانست جای پای خود در باشگاه پرتغالی را محکم کند. درخشش او آنقدر بود که لیورپول حاضر باشد برای خریدش قراردادی 75میلیون یورویی بعلاوه 25 میلیون یورو پاداش پیشنهاد بدهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره