logo

رسمی؛ پدیده هلندی به بایرن‌مونیخ پیوست

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
رسمی؛ پدیده هلندی به بایرن‌مونیخ پیوست

ورزش 3/ رایان گراونبرخ، پدیده جوان آژاکس، با قراردادی به ارزش 25 میلیون یورو به بایرن‌مونیخ پیوست.
رایان گراونبرخ، پدیده 20ساله هلندی، که در فصل گذشته عملکردی عالی با پیراهن آژاکس داشت امروز در محل باشگاه بایرن مونیخ حاضر شد و رسما به این باشگاه آلمانی پیوست.
گراونبرخ از مدتی پیش به رسانه‌های هلندی گفته بود شیفته بایرن مونیخ است و تمایل زیادی برای بازی در این باشگاه آلمانی دارد. او وقتی از قراردادش مطمئن شد در یک مصاحبه به ستایش از تیم جدید خود پرداخت و گفت پیوستن به بایرن تا این لحظه بزرگترین افتخاری فوتبالی‌اش است.
پدیده جوان هلندی در مصاحبه با روزنامه آلمانی بیلد گفته بود:" بایرن باشگاه بزرگی است و چنین باشگاهی همیشه به دنبال فتح جامهای بزرگ است. من از خودم هم این انتظار را دارم. از اینکه به مونیخی‌ها ملحق شده‌ام واقعا خوشحالم".


 
گراونبرخ هافبک بااستعدادی است که می‌تواند زیر نظر یولیان ناگلزمان به یک ستاره بزرگ تبدیل شود. اما او در پست خود با رقابتی جدی در بایرن روبه‌رو است و ستاره‌هایی مثل یاشوا کیمیش و لئون گورتزکا در خط میانی کار را برای جوان هلندی سخت خواهند کرد.
با این حال، بایرن مونیخ در فصل آتی در رقابتهای مختلف حضور داشته و تعداد مسابقاتش آنقدر زیاد خواهد بود که زمان بازی کافی به گراونبرخ برسد تا او بتواند خودش را به کادر فنی و هواداران بایرن نشان بدهد.
گراونبرخ با بایرن مونیخ قراردادی 5ساله امضا کرد که تا سال 2027 اعتبار خواهد داشت. مبلغ این قرارداد 25میلیون یورو بعلاوه پاداش بوده که رقم دقیق پاداش‌ها اعلام نشده است.

باشگاه سابق گراونبرخ، آژاکس، در توییتر خود برای ستاره سابق خود آرزوی موفقیت کرد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره