نماد آخرین خبر

بدترین باخت تیم‌ملی در قرن 21

منبع
طرفداري
بروزرسانی
بدترین باخت تیم‌ملی در قرن 21

طرفداری/ تیم‌ملی والیبال متحمل بدترین باخت خود برابر تیم‌ملی ژاپن در قرن 21 شد.
والیبال ایران با شکست سه بر صفر مقابل ژاپن یک شکست تلخ و رکوردی منفی را تجربه کرد.
ایران در قرن 21 تنها 3 بار با نتیجه 3-0 برابر ژاپن بازنده شده است و البته کمترین امتیاز را برابر این حریف در بازی یکشنبه شب داشته است.
تیم ملی والیبال ایران که حالا 24 باخت و 22 برد برابر ژاپن در کارنامه خود دارد، برابر ژاپن 75 امتیاز داد و تنها 53 امتیاز گرفت و به طور میانگین در هر ست بیش از 7 امتیاز از حریف خود عقب تر امتیاز گرفت.
تیم ملی والیبال کشورمان البته بسیار خسته بود و صبح همان روز برابر تیم ملی استرالیا بازی کرده بود اما تنها اندکی بیشتر از نیم روز بار دیگر مجبور به انجام یک بازی سنگین شد و برابر یکی از بهترین تیم های ملی ژاپن یکی از بدترین بازیهای تاریخ خود را انجام داد و سنگین ترین شکست سالیان اخیر را تحمل کرد.
تیم ملی در حالی 3-0 باخت که در ست دوم 11 امتیاز عقب تر از ژاپن بود و اگر در بخش دوم ست اندکی به خود نیامده بود برابر تیم ملی والیبال ژاپن با نتیجه ای تک رقمی ست را واگذار می کرد.

ایران با نتیجه ای باخت که در قرن 21 برابر تیم های ملی قدرتمند برزیل و ایتالیا و لهستان هم چنین باختی نداشته است، نسل طلایی دوران زودگذری داشته است و والیبال ما بدون مردان نسل سعید معروف احتمالا ضعف های بسیار فاحشی در ادامه کار خود خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره