نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

خرید بعدی پرسپولیس هم از سپاهان می‌آید

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
خرید بعدی پرسپولیس هم از سپاهان می‌آید

ورزش 3/ در شرایطی که پرسپولیس تا این لحظه دانیال اسماعیلی‌فر را از سپاهان جذب کرده، احتمالا دو خرید بعدی‌اش نیز از اصفهان خواهد بود.
پرسپولیس در راستای تقویت خود در نقل و انتقالات تابستانی تا این لحظه موفق به جذب بیرانوند، پورعلی‌گنجی، دانیال اسماعیلی‌فر و احمدی شده است و این در حالیست که تکاپوی آنها در بازار همچنان ادامه خواهد داشت.
بعد از توافقات ابتدایی و تا مرز امضای قرارداد با سروش رفیعی، اکنون شنیده‌ها حاکی از این است که این باشگاه با گئورگی ولسیانی نیز به توافق نهایی دست یافته تا بتوان دو انتقال بعدی این را از اصفهان متصور بود.
یحیی گل‌محمدی که در فصل گذشته و تا روزهای پایانی لیگ برتر نیز تغییرات عمده و سریالی را در قلب دفاعی تیمش داشت، اکنون با جذب مرتضی پورعلی‌گنجی، قصد دارد دیگر مدافع میانی تیمش را نیز از سپاهان و اصفهان به تیم پرسپولیس بکشاند و ولسیانی را زوج این مدافع ملی‌پوش کند.
در اینباره گفته می‌شود توافقات نهایی با این مدافع گرجستانی از پنج فصل پیش وارد فوتبال ایران شد و سابقه بازی در تیم‌های ذوب آهن، نساجی و سپاهان را در کارنامه دارد و باید دید مذاکره و عقد قرارداد نهایی طرفین چه زمانی به سرانجام خواهد رسید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره