logo

تکلیف شماره هشت پرسپولیس روشن شد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
تکلیف شماره هشت پرسپولیس روشن شد

ورزش 3/ علی‌رغم شایعاتی که در خصوص رضا اسدی به گوش می‌رسید، اکنون باید پایان همکاری طرفین را بعد از یک فصل، رسمی دانست.
هافبک میانی پرسپولیس که در ابتدای فصل به عنوان یکی از خریدهای جذاب به جمع سرخپوشان اضافه شد، اکنون پایانی زودهنگام با پیراهن شماره هشت داشته و فصل آتی را در تیم دیگری دنبال خواهد کرد.
اسدی که علیرغم فشار زیادی که در دوران حضور در پرسپولیس پشت سر گذاشت، در نهایت موفق شد با چهار گل یکی از گلزن‌ترین هافبک‌های این تیم لقب گیرد. با این حال شرایط به شکلی پیش رفت که او قبل از اتمام فصل، از پایان همکاری‌اش با پرسپولیس خبر داد و در این بین گمانه‌زنی‌هایی نیز درباره انتقال دوباره‌اش به فوتبال خارج از ایران و اینبار به مقصد بوریرام تایلند به گوش می‌رسید.
البته در روزهای پایانی فصل باز هم شایعه ادامه همکاری طرفین به گوش رسید و اینبار اما گفته می‌شود این بازیکن قصد پایان همکاری با پرسپولیس و ادامه حضور در تیم دیگری دارد. اسدی اما با پیشنهاداتی از داخل و لیگ برتر مواجه شده که احتمالا باعث شود او لیگ بیست و دوم را در ایران دنبال کند.
اسدی که سابقه بازی در نفت تهران، سایپا، سپاهان و تراکتور را در کارنامه دارد، باید دید ششمین تیم ایرانی‌اش در لیگ برتر کدام خواهد بود و شاید نیز در آخرین لحظه با توجه به آفر تایلندی‌اش تصمیم جدیدی را دنبال کرد.
شماره هشت سرخپوشان بعد از یک فصل و با آمار چهار گل زده در جمع این تیم، جدیدترین خروجی قطعی این تیم لقب گرفته و سرنوشت او نیز طی روزهای آتی مشخص خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره